Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Редька дика

Дика редька (Raphanusraphanistrum) – ярове рослина з родини капустяних, дуже схожа на редьку, яку садять на городі, або польову гірчицю.

 
Опис виду
 
У залежності від того, де росте, може мати довжину від 30 до 70 сантиметрів. Стебло звивистий, з наявністю горизонтальних або вертикальних волосків. Листя спрямовані вгору, мають форму ліри і ростуть парами (4-6 штук). Цвіте редька з червня до середини осені. Квіти цього бур'яну можуть бути жовтими, білими і навіть пурпуровими. Коли рослина закінчує цвісти, то утворюється стручок з насінням. Його довжина 4-8 сантиметрів. Коли плоди дозріють, він поділяється на комірки, у яких розміщені насіння коричневого або жовтого кольору.
Гірчичні масла, які з'являються в рослину під час цвітіння, мають дуже багато токсинів. Корінь редьки отруйний, тому вживати його не можна. Зелена частина і суцвіття редьки при поглинанні їх людиною, можуть бути причиною серйозного отруєння.
Якщо цей бур'ян потрапляє на грунт, то він заважає рости посаджене культурам. Дика редька затримує сонячні промені і висмоктує всі корисні речовини із землі, внаслідок чого, культурні рослини слабшають, уповільнюють своє зростання, в результаті знижується їх врожайність.
Зростає свербиги у всіх країнах Європи, в західній частині Азії та на півночі Африки. Її можна зустріти там, де покинута місцевість, зарослі луки та вздовж доріг.
 
Лікувальні властивості
 
Крім недоліків у редьки є і ряд переваг. Квіти редьки є джерелом нектару, що робить рослину не тільки шкідником, але і золотим фондом медоносних культур. Вона наділена речовинами дуже цінними для роботи організму. У свербиге є вітаміни, мікроелементи, ефірні масла і мінерали. Сік свербиги збагачений фосфором, залізом, йодом, натрієм і кальцієм. Корисні вітаміни потрібні також іншим рослинам, тому так важливо робити підживлення мікродобривами, дізнатися більше про яких можна на нашому сайті.
Редькою лікують кашель і бронхіт. Її соком обробляють глибокі рани, щоб вони швидше гоїлися. Вона також використовується як природний антибіотик і сечогінний засіб.
Сухе бадилля свербиги використовують як приправу, а з зеленої роблять салати. Щоб отримати хороший запас меду, її висаджують неподалік від вуликів.
Якщо дика редька буде рости близько до городу, її насіння обов'язково потраплять на нього і почнуть проростати, засмічуючи територію. Позбавиться від свербиги дуже важко, її треба тільки висмикувати, інакше вона знову буде проростати.
Перед тим, як вживати редьку в лікарських цілях або в їжу, потрібно враховувати її отруйні властивості і бути дуже обережними.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Хотілося б звернути увагу, при виборі гібриду соняшнику важливим фактором є стійкість до хвороб і шкідників. Детальну інформацію про соняшники ви знайдете за посиланням.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: