Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Пирій – опис і особливості

Пирій повзучий (Agropyron repens) – трав'яниста рослина-багаторічник. Частина, що росте над землею, являє вузькі, до 1 см по ширині, вертикальні листя, що ростуть від кореня.

 
Рослина досягає до півтора метра у висоту, але може стелиться низько над землею. Має повзучі, тонкі і міцні коріння, що утворюють на глибині 5-15 см справжню дернову сітку. З-за наявності таких коренів володіє особливою життєздатністю: може відновитися і відрости навіть від самого маленького корінця. Період цвітіння – червень-липень. Суцвіття мають вигляд рідкісного колоска, насіння спіють до липня-вересня. Широко використовують як корм для травоїдних домашніх тварин. Для профілактики його поїдають коти і собаки, так як бур'ян здатний очищати їх організм. Поєднує в собі не тільки злостность бур'яну, але і корисні властивості, що використовуються як в народній, так і в офіційній медицині.
 
Медичні властивості і склад
 
Кореневище рослини цінується завдяки великій кількості мінеральних солей, натуральних кислот і вітамінів. Висушені корені містять високий відсоток цукру і білка. Трітіцін, що входить до складу, при впливі нагрітої води і солі перетворюється на фруктозу. Пирій цінується як ефективний потогінний, сечогінний, відхаркувальний засіб з проносними властивостями. При показаннях анемії, циститі, проблемах з печінкою, шлунком і кишечником також користуються настоянками пирію повзучого. Кремнієві речовини здатні знижувати підвищувати тонус і еластичність стінок кровоносних судин. Повертає втрачену фізичну бадьорість, знімає перевтому, усуває мігрені і стимулює роботу серця, тому особливо рекомендований людям середнього віку.
 
Збір трави
 
Заготівлю рослин для використання в медичних цілях проводять рано навесні або восени. Корінь викопують, обтрушують від землі, добре промивають проточною водою і розкладають на відкритому повітрі і при сухій погоді. Також можна використовувати електричну сушку, але з температурою нижче 50°С.
Протипоказань до вживання не виявлено, але не рекомендовано вагітним і дітям до 2-х років. При лікуванні варто проконсультуватися з лікарем.
Завдяки вмісту цукру та крохмальних речовин, використовується в кулінарії при приготуванні гарнірів до овочевих, м'ясних і рибних страв, салатів. З висушених коренів отримують борошно, варять каші і киселі.
Поширений пирій повзучий в Європі і Азії повсюдно. Не терпить темних місць і пустель. В основному зустрічається на луках, городах, полях, садах.
Багатий вітамінно-мінеральний склад має кукурудза. На сайті ви знайдете широкий вибір різних сортів, більше написано тут. Для підгодівлі рослини необхідні якісні мікродобрива.
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: