Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Просо куряче (їжовник звичайний) (Echinochloacrus-galli)

Просо куряче у народі його ще називаю ежовником звичайним або півнячим просом.  Це одногодичное рослина, що відноситься до роду ежовнік і сімейства злакових.

 
Просо – розкидистий, основний має пряму форму, виростає до 1 метра заввишки. Листки лінійні, приховані.
Цвіте просо у формі волоті, яка наполовину стиснута. Гілки мають по кілька колосків, що розташовані на невисоких ніжках. Коли просо тільки сходить, має темно-зелене забарвлення.
їжовника ідеально підходить удобрена і вылущенная грунт. Саме тому частою середовищем існування проса стають сади, городи, вологі поля, береги річок, сирий пісок, смітники поблизу житлових будинків.
Цвітіння і дозрівання плодів відбувається з середини липня і до листопада. Розвиток цього бур'яну пізніше. Розмноження відбувається за допомогою насіння. Один сім'яник може справити від 500 до 13000 насіння, що швидко обсипаються. Ті насіння, які осипалися з часом проростає і забруднюють ґрунт. Збереження зачатків може бути не менше, ніж 4-5 років. Ті зерна, які вже обсипалися, можуть прорости лише на наступний рік, їм не потрібна велика волога, а температура повинна бути не менше 30 градусів.
Так як ця рослина пізніше, воно має більше можливості засмічувати територію, оскільки догляд за нею не такий інтенсивний, як навесні і на початку літа.
Куряче просо дуже живуча, йому варто закріпитися лише кількома корінцями, щоб почати життя. Воно продовжує рости, навіть коли його спололи або воно зовсім висохло, а волога в землі все ще є.
Боротьба з цим бур'яном дуже важка, але все ж є кілька способів. По-перше, потрібно ретельно обробляти просапні культури: боронування, посів квадратно-гніздовим методом, обробка міжрядь. По-друге, прополювати міжряддя потрібно вчасно і правильно. Також, важливо робити лущення грунту після збирання і спалювати все стерню.
На замітку, насіння соняшнику з Сербії мають потужну кореневу систему, велике насіння і стійкість до хвороб. Дізнайтеся більше на сайті. 
Деякі сорти насіння кондитерського соняшнику використовуються для приготування снеків і насіння в упаковці.
Читайте тут.
Для уникнення попадання цього бур'яну на поля і городи, потрібно ретельно перевіряти матеріал, який буде посіяний.
Ежевник завдає дуже великої шкоди рисовим полям, але якщо вчасно їх затопити, то можна уникнути цього. Перед тим, як прибирати рис, воду слід спустити. Ще можна садити рис прямо у воду з допомогою аероплана. Великим недоліком є те, що сходи проса дуже схожі на рисові, і дуже легко сплутати, але різниця криється у забарвленні – у проса сходи більш темні. Врятувати може ще і культивація, яка проводиться перед тим, як посіяти рис.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари