Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Підмаренник чіпкий (Galium aparine)

Підмаренник чіпкий, знайомий багатьом під назвою «липучник». Це бур'янисті рослина, яка росте на різноманітною ґрунті.

 
Спокійно переносить природні катаклізми, не вибагливий і витривалий, засмічує посіви, обплітаючи зернові рослини. При цьому гарний повільний квітка, виростає до 1,5 метрів, листя вузькі з шипами у вигляді гачків, квітки білі.
 

Особливості Липучника

 
Підмаренник чіпкий відноситься до агресивних бур'янистих трав, які воліють вологий, удобрений чорнозем. Потрапляючи на такий ґрунт, швидко поширюються, обплітають культурні рослини, пригнічуючи і пригнічуючи їх. Внаслідок чого знижується рівень плодоносності, а при сильному розвитку повністю припиняється ріст. При всіх недоліках, липучник має корисні медичні особливості. Склад хімічних елементів насичене корисними властивостями:
·        органічними сполуками на рослинній основі (сапоніни тощо);
·        корисними кислотами;
·        вітамінами (С, К) і мікроелементами;
·        поліфенолами.
Лікувальні властивості Galium aparine різноманітні і дивні. У деяких країнах збору трав даного типу приділяється особлива увага, так як є незамінним препаратом при профілактичному і гострому лікуванні хвороб. Трава використовується виключно у народному споживанні, офіційно не є медичним препаратом або мікстурою. Варто зауважити також, що в насінні соняшнику міститься велика кількість вітаміну В1, який необхідний для нормального обміну речовин, регулює роботу нервової системи, нормалізує мозкову діяльність. Купити насіння можна на сайті.
 

Народне використання Липучника

 
Липучник має протипухлинну активність, доведену за допомогою наукових досліджень. Досить розм'якшити або розтерти рослину і прикласти до забитого місця чи іншого роду пухлини, через деякий час почервоніння і припухлість спадає. Але це не основне застосування бур'яну. Позитивні результати видно при використанні як:
  • подрібнене настояне засіб для зупинки кровотечі (питний режим прийому);
  • виведення каменів у нирках – вживання процідженої настоянки;
  • зняття запалення при виразках, наривах – для лікування використовується порошок (висушена і протерта трава);
  • видалення шкірних захворювань (лишай, висип, фурункульоз тощо) – компреси, примочки настою, добавка в ванну при купанні;
  • полоскання ротової порожнини при запальних процесах.
Бур'яниста трава має протипоказання, пов'язані з індивідуальними особливостями організму людини. При зовнішньому використанні достатньо провести попереднє змочування невеликої ділянки шкіри, при появі почервоніння відмовитися від лікування Galium aparine. При внутрішньому питному використанні обов'язково проконсультуватися з терапевтом.
Цінним продуктом, який володіє високою поживною цінністю є кукурудза. Придбати насіння кукурудзи посівної ви можете безпосередньо від виробника, дізнатися більше.
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари