Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Плевел багаторічний (райграс пасовищний)

Райграс пасовищний – злак сімейства трав'янистих багаторічників, має мочковатую кореневу систему, неширокі листя темно-зеленого кольору і суцвіття у вигляді колосків. Його культивують у сільському господарстві як газонну і пастбищную траву.

 
Мешкає полови на величезних територіях, займаючи практично всю площу Азії, Європейського і Північно-Африканського континентів. Це європейська частина Російської Федерації, Західний Сибір, Кавказ. У природі рослини відводиться роль бур'яну, його можна зустріти майже скрізь, частіше по узбіччях доріг. Гарний розвиток отримує на грунті з суглинку, який багатий азотом.
Застосовують райграс для діагностування та лікування таких захворювань як поліноз (сінна лихоманка) на пилок злакових та інших культур під час їх цвітіння. Завдяки наявності білково-полісахаридного комплексу у складі цього злаку, можна діагностувати у пацієнта надчутливість до саме цього типу пилку і застосувати її для лікування сезонної алергії.
Рослина полови багаторічний не заготовляють для лікування. У поєднанні з іншими видами злакових трав це злакове застосовують в якості корму для сільськогосподарських тварин. Плевел скошується в період цвітіння, після чого зрізані стебла висушуються на горищах в приміщеннях, які добре провітрюються. Готове сіно зберігається в сухому місці.
Основна перевага цього злаку – його незвичайна здатність вже через місяць після сівби утворити густий, дуже красивий трав'яний покрив. Lolium perenne використовують для висівання на декоративних, спортивних газонах через його соковито-зеленого кольору. Після скошування полови здатний за короткий час знову зрости рівномірно, зберігши свій презентабельний вигляд до пізньої осені і навіть покритися снігом, будучи таким же зеленим.
Культура також корисна для виготовлення кормів, так як має досить гарну властивість – легко перетравлюватися, завдяки вмісту великої кількості швидкорозчинних цукрів. Ось чому з райграсу виготовляють відмінний силос, не додаючи консерванти. При з'єднанні його з конюшиною, утворюється вкрай вдала трав'яна суміш, здатна абсолютно задовольнити потреби худоби в протеїнах. А його здатність швидко утворювати густий трав'яний покрив, що дозволяє раніше почати випасання на пасовищах з його травостоєм.
обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Також в нашому каталозі в наявності є насіння високої якості від виробника:
- соняшник
https://agroexp.com.ua/semena-podsolnechnika,
- кукурудза
https://agroexp.com.ua/semena-kukuruzu,
- та ін.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари