Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Грицики звичайні – «бабка»

Грицики звичайні, в народі називається «баба» – цікава смітна травичка, яка поширена практично по всій землі. Рослина володіє винятковими властивостями, здатними позитивно впливати на організм людини.

 
Трава невередлива, морозостійка, спокійно переносить посуху. Висота до 50см, плоди двостулкові, білі, листя ланцетоподібне, стебло гіллясте.
 

Особливості грициків звичайних

 
Незважаючи на те, що грицики є бур'янистою травою, вона володіє певними особливостями, які застосовуються в медицині та кулінарії. Хімічний склад насичений:
·         вуглеводами (7%);
·         дубильними (в'яжучими) речовинами;
·         маслоподобными елементами;
·         органічними (біологічними) сполуками;
·         різноманітними корисними кислотами, які сприяють задовільного функціонування організму;
·         вітамінами.
Листя цієї трави володіють антибактеріальними властивостями, є свого роду подавлювачами розвитку бактерій, грибів і найпростіших. Виходить, що для посівних рослин завдає шкоди за рахунок рясного проростання, а в іншому – це рослина з лікувальними та профілактичними властивостями. Від специфіки збору залежить застосування. Не можна використовувати бур'ян зі стиглими плодами, так як  у цей період воно є свого роду отрутою.
 

Особливості застосування грициків

 
Кулінарія. У більшості країн Capsella bursa-pastoris є овочевою рослиною, інтенсивно вживається в їжу. Наприклад:
·         в Японії і Китаї це відмінна добавка до салатів, рідких страв, в деяких районах є начинкою в смажених пиріжках;
·         в Індії зелень тушкують з м'ясними та рибними стравами, отримуючи яскравий аромат, а з листя навіть готується гарнір – однорідна товчена маса, за типом пюре;
·         Кавказ вживає в їжу виключно свіжі, молоді листочки;
·         у Франції це офіційна постійна харчова добавка – спеція до всіх страв.
Медицина. Грицики звичайні застосовується в медичних цілях з 5 століття н.е. як засіб, що зупиняє кров. У наш час це відмінний гомеопатичний препарат. Настій трави вживається для лікування гострих пієлонефритів і ін захворювань сечовивідних шляхів, туберкульозу легень, деяких венеричних хвороб, проблем шлунково-кишкового тракту.
грицики звичайні має протипоказання, перед застосуванням обов'язкова консультація з лікуючим лікарем.
Вас також може зацікавити інформація щодо закупівлі добрива Гумат Калію, більше можна почитати тут.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66. Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: