Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Остриця простертая

Асперуга простертая відома також під назвою остриця лежача (простертая). Латинська назва цієї рослини – Asperugo procumbens. Бур'ян відноситься до сімейства Бурачникові. Найбільш поширений на території Європи, клімат якої повністю відповідає її росту і розвитку.

 
Ботанічні особливості асперуги простягнутою:
·                   стебло рослини досягає у висоту 40 см, а в довжину 1 м;
·                   пагон соковитий, має гострі грані, а на ребрах знаходяться гачкуваті кульки, які дивляться вниз;
·                   з-за тонкого стебла бур'ян обплітає паркани, чагарники, інші рослини;
·                   листя ніжні на дотик, мають островатую, довгасту форму, сама пластина злегка покрита волосками і щетинками;
·                   чашечка квітки мають яйцевидну форму і покрита дрібними щетинками;
·                   квітки одиночні і розташовані безпосередньо в пазухах листків;
·                   квітки невеликого розміру фіолетово-блакитного кольору;
·                   чашечка квітки видозмінюється в залежності від періоду розвитку рослини;
·                   плід гострики простягнутою мають плоску форму, сіро-коричневий колір, покритий шорсткостями.
Асперуга простертая – це однорічний бур'ян. Перші сходи починаються з початку березня і до кінця квітня. Період цвітіння триває три місяці – квітень, червень. Перші плоди остриця лежача викидає в землю вже на початку травня і до кінця липня. У ґрунті насіння може зберігатися до 5 років. Вони починають проростати на глибині не більше 6 см з першим теплом, коли грунт прогріється до 5 градусів.
Остриця простертая «любить» рости в озимке, люцерні, овочах. Худобу не їсть траву, в яку потрапив цей бур'ян, але, незважаючи на це, його активно застосовують в різних сферах життя людини.
Рослина активно застосовується в народній медицині. Пагон асперуги простягнутою має седативну, антибактеріальну, протизапальну дію, а також його застосовують як відхаркувальний засіб. Також бур'ян в деяких народах додається до консервацію, маринад, страви з м'яса і салати. Молоде листя гострики володіють ніжним, трохи солоним смаком, який і привертає їх споживачів.
Ця рослина не сильно шкодить посівам, але створює велику незручність тим, що міцно обплітає стебла, паркани, дерева. Боротися з асперугой лежачою можна за допомогою агротехніки: оранка городу, прополка та інші.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Наша компанія має широкий асортимент гібридів соняшника Сингента.
Крім того, хотілося б звернути Вашу увагу, що пшениця сортів «Квебек-117», «Прейрі-109» володіє посухостійкістю, добре переносить морози і має імунітет до захворювань.
Детальніше тут.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: