Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Незабудка польова

Незабудка польова (Myosotisarvensis (L.) Hill.) – це бур'ян, який росте на окультурених полях. Відноситься до сімейства Бурачникових, медоносна і перганосная трава.

 
Стебло вертикальне, прямостояче, висотою від 10-ти до 50-ти сантиметрів. Гілкуватися починає від основи або середини. Зовнішній шар покритий короткими волосками. Корінь короткий, стержнеподобный стелиться горизонтально.
 

Ботанічний опис незабудки польової

 
Листя на рослині розташовується по черзі. Листки довгасті, ланцетоподібні світло-зелений. Волоски покривають обидві сторони. Завдяки цим якостям незабудка отримала назву мишаче вушко. Коли листя розгортаються з нирки, вони виглядають, як волохаті, круглі вушка.
Квітки оточені ніжно-блакитним або ліловим оцвітиною. У центрі жовті, мають кілька темних цяток. Суцвіття просте кистеподобное. Цвіте незабудка з травня до кінця червня. Плоди горіхові, чорні або темно-коричневі довгасто-округлої форми, здавлені з боків, з трьома гранями. Поверхня гладенька. Плодоносить з початку липня, кількість досягає до 700 насіння. Добре переносять зимові умови, схожість зберігається до 2 – 3-х років. Якщо вам буде складно визначитися з вибором сорту м'якої або твердої озимої пшениці, тоді перейдіть за посиланням і ознайомтеся з асортиментом.
Ареал поширення незабудки польовий включає Україну, європейську частину Росії, Кавказ, середню Азію і Прибалтику. Для вирощування квітів сприятлива грунт з підвищеною вологістю: поляни зі свіжим грунтом, сирі ліси, болотиста місцевість, береги річок.
 

Властивості та історичні відомості

 
Рослина вважається бур'яном, якщо активно проростає на полях, порушує якість сходів. У медицині широко використовується як народний засіб або гомеопатія. Незабудки збирають в кінці травня, під час цвітіння. Збирають стебла, квіти, листя. Висушування доцільно проводити на свіжому повітрі, під дією сонячних променів, або в теплому приміщенні. При нагріванні цілющі властивості знижуються.
Характерно протизапальні, відхаркувальні, кровоспинну дію. Знижує потовиділення. Застосовують відвари при пітливості, бронхітах всередину. Зовнішньо наносять у вигляді примочок або ванн при екземі, себореї, лишаях і шкірних висипах.
Соняшник може використовуватися не тільки для вживання в їжу. Препарати з додаванням квіток соняшнику вважаються хорошими відхаркувальними засобами, їх призначають при застудах. При переході за цим посиланням ви можете вибрати собі той варіант, який найбільш підходить для вашої кліматичної зони.
Протипоказано:
  • людям з алергічними реакціями;
  • вагітним;
  • дітям до 12-ти років.
Історична довідка: лікар Авіценна широко застосовував настої і відвари квітів для лікування багатьох хвороб. В давнину вважалося, що незабудка володіє сильними магічними властивостями. Застосовували для заклинання хвороби і привороту коханих.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66. Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари