Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Молочай лозний (вальдштейна) (Euphorbiawaldsteinii): опис, області застосування

Молочай лозний (вальдштейна) (Euphorbiawaldsteinii) відноситься до злісних бур'янистих рослин. На полях зустрічається рідко. Основним місцем проростання є грунт з підвищеною вологістю – лісу або лугу поблизу водойм.

 
Це багаторічна рослина з добре розвиненою кореневою системою. Вона поширюється на декілька метрів в різні сторони і глибоко йде в землю. При цьому висота дорослої рослини 70-80 див. На прямому стеблі нечисленні бічні пагони. Вузькі листочки майже без черешків опущені вниз. Верхня частина стебла покрита зонтиковидными суцвіттями. Вони об'єднують по 10-20 невеликих жовто-зеленуватих квіточок незвичайної форми, що мають декілька пелюсток. Цвітіння починається в липні, дозрівання плодів – у вересні. Насіння гладкі, кулястої форми. Розмножується бур'ян кореневими відростками. Також проростають впали на землю дозрілі насіння.
Ця рослина – отруйний бур'ян. Він виділяє в грунт речовини, що ускладнюють зростання рослин навколо нього. З-за чумацького соку бур'ян не поїдають на пасовищах з тваринами.
Ефективним способом боротьби з цим бур'яном поблизу житла є механічне знищення кореневої системи. Розмноження молочаю допоможе скоротити вчасно зібрані суцвіття до дозрівання плодів.
 
Щоб позбутися бур'яну на полях буде потрібно кілька років. Землю засівають культурними рослинами. Поле переорюють і обробляють хімічним розчином.
Народні умільці знайшли застосування суцвіттям молочаю. Сік можна використовувати в якості натурального барвника для тканини. В період цвітіння суцвіття містять каучук, смолу та молочний сік. В цей час злісний бур'ян виділяє эвфорбин, який допомагає позбавитися від наростів, мозолів, лишаю. Також він очищає шкіру від пігментних плям і веснянок. Неправильне проведення процедури може призвести до утворення хімічного опіку, тому попередньо краще проконсультуватися з фахівцем. Корисним для правильного регулювання травного тракту є ячмінь. Насіння твердої пшениці сприяють зміцненню кісткової і м'язової тканини, джерело на статтю.
 
Розчини, приготовлені з суцвіть, приймають всередину для виведення глистів і при деяких хворобах кишечника. Але не варто забувати, що молочай – це отруйна рослина і може викликати серйозне отруєння. Тому не варто займатися самолікуванням. Тільки досвідчений травник може підібрати індивідуальну дозування і призначити курс лікування.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66. Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари