Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Лобода біла: загальний опис, область застосування, лікувальні властивості

Лобода біла (Chenopodium album) багатьом добре знайома. Більш поширена назва – лобода. Це невибагливий бур'ян, відомий у всьому світі. Він проростає на будь-якому грунті, як поблизу людського житла, так і на звалищах або пустирях.

 
Марь біла – однорічна трав'яниста рослина, що досягає у висоту до двох метрів. Його листочки з обох боків покриті білим борошнистим нальотом. Краю у них нерівні, за формою нагадують витягнутий ромб. Суцвіття зібрані у довгі волоті (до 40 см). Період цвітіння лободи починається в середині липня і триває до вересня.
Бур'ян неймовірно плідний і сильно засмічує землю. У одній рослині може дозріти більше тисяч насінин. При цьому вони здатні, в очікуванні сприятливих умов, тривалий період зберігатися в землі. Лобода – це бур'ян, який необхідно знищувати. При активному проростанні він завдає серйозної шкоди посівам культурних і засмічує прибудинкову територію.
Насіння зберігають свої якості схожості не тільки в землі. У шлунку птахів і тварин, вони не втрачають свої властивості. Потрапляючи на землю з послідом, насіння в сприятливих умовах легко проростають. Це доводить живучість і невибагливість зерен. Щоб бур'ян не знищив ваше насіння посівної кукурудзи, або недавно посаджене просо, корисну інформацію про який ви дізнаєтеся тут, необхідно боротися з ним за допомогою грунтових препаратів групи триазинів.
Але не всі бачать в лебедя тільки злісний бур'ян. У голодні роки люди вживали насіння в їжу. З них варили кашу і юшку. Також зерна з'єднували з борошном, призначеної для випічки хліба.
У насінні лободи міститься великий відсоток білка. Завдяки такому складу, приготована їжа виходила дуже ситною. Деякі господині включають лободу в раціон харчування у свіжому вигляді або заготовляють на зиму.
Своє застосування відомий бур'ян знайшов і в медицині. З наукової точки зору підтвердження його корисних властивостей поки немає, але знахарі широко застосовують лободу в своїх рецептах.
У траві міститься ефір, вітаміни, мікро - та макроелементи. Багатий хімічний склад наділив лободу лікувальними властивостями. Спільне застосування рослини з різними компонентами дозволяє позбутися багатьох недуг. Лобода біла є унікальним рослиною, що надають заспокійливу, антибактеріальну, протизапальну дію. При цьому потрібно враховувати, що будь-які ліки має протипоказання. Перш ніж приступити до лікування, проконсультуйтеся з фахівцем.
Незважаючи на всі позитивні якості, лобода є злісним бур'яном. Тому від нього необхідно позбавлятися, поки не настав період цвітіння.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: