Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Лобода розлога, татарська (Atriplexpatula, A. tatarica)

Лобода відноситься до яровим однорічників, класу дводольних, сімейства амарановых. Дуже поширене бур'янова рослина.

 
Цей бур'ян має понад 100 видів. Жіночі та чоловічі суцвіття розташовуються на одній рослині. Вона доволі невибаглива і прекрасно росте як в насичених вологою місцях (береги річок чи озер), так і в більш сухих місцях, на узбіччях доріг, занедбаних ділянках землі, скелястій місцевості), прекрасно росте і на оброблюваних землях. Приємними сусідами для неї є картопля, буряк та інші овочеві культури, а також розріджені посіви ярих і кормових культур. На замітку, щоб буряк добре ріс, йому необхідно отримувати необхідні макроелементи, більше інформації тут.
Лобода – це бур'янова рослина, що має високе стебло,на якому розташована велика кількість гілок з нерівно-ромбічними, широкими клиноподібними листям унизу і більш вузькими ланцетними вгорі. Всі вони спрямовані косо вгору.Суцвіття являє собою квітки, зібрані в колос. Існує два види квітів лободи: тичинкові квітка п'ятикольоровий, маточкова утримують два приквітка. Насіння бур'яну дуже дрібні, можуть бути двох видів, опуклими, чорно-бурими. 1-2 мм в діаметрі або трохи плоскими, трохи світліше, 2-3 мм в діаметрі. 1000 шт. насіння важить близько 1 р.
Початок активного росту цього бур'яну – березень-травень, період цвітіння – липень-вересень, плодоношення – серпень-жовтень. Одне рослина дає близько 1600 насіння, здатних проростають з глибини не більше, ніж 5 див. Оптимальна температура для росту лободи від +3 до + 220С.
у більшості випадків У лободи татарської (Atriplextatarica) прямостояче розкидистий стебло, але буває, що розташований на ґрунті. Висота рослини від 0,1 м до 1 м. Лист нерівномірно хвилястий, з нижньої сторони (а іноді і весь) вкритий сріблясто-борошнистим нальотом. Квіти бувають чоловічі і жіночі. Чоловічі квітки зібрані в колоски (волоті), без листя. Жіночі особини в незначній кількості розташовані в листових пазухах. У ромбовидних прицветниках знаходяться насіння (горішки).
Слід зазначити, що цей вид лободи має цінні лікувальні властивості. Рослина багата на кумарини, алкалоїди та флавоноїди. Для приготування цілющих зіль використовується надземна частина рослини (квіти, стебло, насіння).
У лободи розкидистою (Atriplexpatula) досить розлогий стебло, його висота часом досягає 1,5 м. Форма нижнього листка трикутна, більш широка. Чим вище листя – тим вони продолговатее і вже. Суцвіття являє собою розлогу волоть. Відрізняється одностатевими квітками, їх будовою і прилистками.
 
Можливо ви зацікавлені в покупці насіння зеленого гороху або вас цікавить один із сортів насіння сої? Ми готові допомогти!
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари