Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Кропива дводомна (Urticadioica)

Кропива – трав'яниста рослина, що зберігається тривалий час, із міцним коренем і длиненьким кореневищем, розташоване горизонтально і має гілки. Висота рослини досягає від 60 до 200 сантиметрів. Вся поверхня рослини покрита волосками, які викликають печіння при торканні.

 
Стебло кропиви подовжений. Втечу повний, буває висхідний і прямий, консистенція його трав'яниста. Покрита пекучими і звичайними волосками.
Листя розташовуються навхрест супротивно. Вони темно-зеленого кольору, мають яйцевидно-серцевидную форму, дуже рідко зустрічаються листя еліптичної форми.
Рослина цвіте дрібними квіточками світло-зеленого кольору. Плоди мають форму еліптичного горіха або яйця жовтого або світло-коричневого кольору. Період цвітіння бур'яну триває з травня до осені. Запилення здійснюється вітром.
Розмножується кропива насінням, але також може і вегетативно.
Поширюється на засмічених територіях, поблизу дворів з худобою, на занедбаній землі, по узбіччях доріг, у вирубаних лісах, на луках, які просочені вологою, на берегах водойм, в канавах і ярах. Так як присутня довге коріння, має здатність створювати зарості, які називають крапивниками.
З допомогою місць, де росте кропива, можна визначити грунт, яка збагачена азотом.
В саду і городі її прийнято вважати бур'яном, який погано викорінювати.
У господарстві кропива дводомна вважається цінним харчовим рослиною. З неї варять борщ і щі, супи. Навесні кропива корисна для збагачення організму вітамінами. Люди на Кавказі їдять свіжі молоді листки як салат, додаючи іншу зелень. Деякі люди навіть солять кропиву на зиму.
Також це рослини використовують як їжу для домашніх тварин. Кропива сприяє збільшенню кількості та маслянистості молока у корів. Якщо давати кропиву курям, то вони будуть нести більше яєць.
Кропива дводомна – це і лікарська рослина, яке застосовую ще з часів Античності. Кропива при торканні до тіла викликає печіння, що допомагає зігрітися. Її використовують для ефективності загоєння ран.
У цілях лікування використовують листя, заготовлені з травня по липень.
Висушені листки зберігаються протягом двох років. Дуже багато лікарські збори при захворюваннях ШКТ, нирок і кровоносної системи виготовляються з листям кропиви.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
 

Ми займаємося також різними сортами пшениці, деякі насіння ростуть при + 1 градусі, щоб дізнатися більше заходьте сюди.

Можливо ви хочете дізнатися ще про кукурудзу, насіння якої продаються за доступною ціною, більше інформації тут.

Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: