Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Як рідкі комплексні добрива допоможуть збільшити урожай в 2024

На українському ринку аграрії пропонуються рідкі комплексні добрива.АГРОТЕХНОЛОГІЧНА грамотність стрімко прокладає собі дорогу в Україні. У цій галузі розвиток йде семимильними кроками. Ми розповімо, як мікродобрива допоможуть вам збільшити урожай в 2024.

 

Краткое содержание статьи:


 

Формулу NP 10:34 - РКД 10:34 у свій час з успіхом застосовували на посівах. Втім, на неї чекало забуття. Зараз є всі умови для ренесансу. Виробники весь час знаходяться в пошуках новітніх шляхів отримання високих врожаїв. І найчастіше той, хто спробував вносити рідкі добрива, назад до сухих вже не повертається. Рідкі комплексні удобрения являють собою черговий щабель технологічної еволюції. Ступенями піднімаються до врожайних висот все більше вітчизняних підприємств. Добрива рідкі комплексні азотно фосфорні марки NP 10:34 - ЖКД 10:34 - це високоефективні концентровані безнитратные добрива з підвищеним вмістом поживних речовин.
хелатні-мікродобрива
 

Склад добрив NP 10:34 - РКД 10:34

 
Рідкі комплексні добрива - це прозора або трохи зеленувата рідина. Практично немає осаду і сторонніх домішок, що забезпечує якість на внесення і тривале збереження. Жкд не містить токсичних і радіоактивних домішок. Всі поживні речовини прибувають повністю доступній формі. Азот в амонійній і амідній, фосфор присутній у вигляді орто - і поліфосфатів.  Крім основних живильних речовин, цей вид добрив містить невеликі кількості мікроелементів, які дуже потрібні рослинам. Жкд 10: 34 містить всі поживні речовини прибувають легкодоступній формі і швидко засвоюються рослинами. Це добриво має нейтральний PH від 6 до 7, що дозволяє використовувати його на всіх типах грунтів. Ркд має високу ефективність на всіх сільськогосподарських культурах у всіх кліматичних регіонів країни. Добриво можна використовувати як для основного або передпосівного внесення, так і для додаткового підживлення. За допомогою жкд усувається дисбаланс елементів живлення рослин. Рідкі комплексні добрива азотно фосфорні за агрохімічною ефективністю не поступаються гранульованим добривом. Так само для максимального засвоєння рослиною корисних елементів можна надалі використовувати листьевые підгодівлі препаратами Гумат Лист і комплексними мікродобривами LF Олійні, LF Зернові.
 

Як вносити рідкі комплексні добрива

 
рідкі-добрива-в-україні
 
Можна вносити в грунт на визначену глибину спецтехнікою, так і на поверхню при подальшому закладенні в грунт. Завдяки цьому можна отримати рівномірне внесення по поверхні землі. Використання жкд в сільському господарстві дає можливість практично повністю механізувати внесення добрив. Виключені трудомісткі процеси навантаження, розвантаження гранульованих добрив. Немає необхідності залучати додаткову техніку і велика кількість людей для цих дій. Завдяки оптимізації всіх процесів скорочується термін внесення мінеральних добрив. Вартість робіт по внесенню жкд істотно нижче, ніж при внесенні гранульованих добрив. Крім цього, під час вантаження, розвантаження, зберігання та внесення гранульованих добрив втрати можуть доходити до 20%, а втрати під час використання ркд не перевищують 2%.
Жкд не мають у своєму складі вільного аміаку і належати до малонебезпечних речовин, тому немає необхідності в їх зберіганні і транспортуванні в герметично закритій тарі. Використання рідкого комплексного добрива дає можливість знизити втрати на проведення польових робіт і оптимізувати всі трудомісткі процеси для забезпечення повноцінного і якісного живлення сільгоспкультур.  Аналогічного продукту з високим вмістом фосфору в нашій країні ще не було.
Востаннє змінено: 
2024-01-03
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Ви дивилися
Регулятор росту Трінекс від Агроэксперт-Трейд
1220,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Трінекс від виробника «Агрохімічні Технології» з речовиною, що діє, тринексапак-етил, 250 г/л, 750 г/л для зернових культур.
Регулятор росту Стопрост від Агроэксперт-Трейд
230,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Регулятор росту Стопрост від виробника «Хімагромаркетинг» з речовиною, що діє, хлормекват-хлорид, 750 г/л для зернових культур.
Насіння соняшника Флеш від Агроэксперт-Трейд
Сербія
90-95 днів
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння соняшника Флеш - це ультраранний гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується високим рівнем посухостійкості. Демонструє швидке стартове зростання на початку вегетації.
Насіння Ріпаку Маркус від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
1900,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Маркус – класичний швидкорослий гібрид озимого ріпаку. Придатний до пізніх термінів сівби. Має високі показники зимостійкості та високу регенеративну здатність навесні.