Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Як рідкі комплексні добрива допоможуть збільшити урожай

На українському ринку аграрії пропонуються рідкі комплексні добрива.АГРОТЕХНОЛОГІЧНА грамотність стрімко прокладає собі дорогу в Україні. У цій галузі розвиток йде семимильними кроками.

 

Краткое содержание статьи:


 

Формулу NP 10:34 - РКД 10:34 у свій час з успіхом застосовували на посівах. Втім, на неї чекало забуття. Зараз є всі умови для ренесансу. Виробники весь час знаходяться в пошуках новітніх шляхів отримання високих врожаїв. І найчастіше той, хто спробував вносити рідкі добрива, назад до сухих вже не повертається. Рідкі комплексні удобрения являють собою черговий щабель технологічної еволюції. Ступенями піднімаються до врожайних висот все більше вітчизняних підприємств. Добрива рідкі комплексні азотно фосфорні марки NP 10:34 - ЖКД 10:34 - це високоефективні концентровані безнитратные добрива з підвищеним вмістом поживних речовин.

хелатні-мікродобрива

 

Склад добрив NP 10:34 - РКД 10:34

 

Рідкі комплексні добрива - це прозора або трохи зеленувата рідина. Практично немає осаду і сторонніх домішок, що забезпечує якість на внесення і тривале збереження. Жкд не містить токсичних і радіоактивних домішок. Всі поживні речовини прибувають повністю доступній формі. Азот в амонійній і амідній, фосфор присутній у вигляді орто - і поліфосфатів.  Крім основних живильних речовин, цей вид добрив містить невеликі кількості мікроелементів, які дуже потрібні рослинам. Жкд 10: 34 містить всі поживні речовини прибувають легкодоступній формі і швидко засвоюються рослинами. Це добриво має нейтральний PH від 6 до 7, що дозволяє використовувати його на всіх типах грунтів. Ркд має високу ефективність на всіх сільськогосподарських культурах у всіх кліматичних регіонів країни. Добриво можна використовувати як для основного або передпосівного внесення, так і для додаткового підживлення. За допомогою жкд усувається дисбаланс елементів живлення рослин. Рідкі комплексні добрива азотно фосфорні за агрохімічною ефективністю не поступаються гранульованим добривом. Так само для максимального засвоєння рослиною корисних елементів можна надалі використовувати листьевые підгодівлі препаратами Гумат Лист і комплексними мікродобривами LF Олійні, LF Зернові.
 

Як вносити рідкі комплексні добрива

 

рідкі-добрива-в-україні

 

Можна вносити в грунт на визначену глибину спецтехнікою, так і на поверхню при подальшому закладенні в грунт. Завдяки цьому можна отримати рівномірне внесення по поверхні землі. Використання жкд в сільському господарстві дає можливість практично повністю механізувати внесення добрив. Виключені трудомісткі процеси навантаження, розвантаження гранульованих добрив. Немає необхідності залучати додаткову техніку і велика кількість людей для цих дій. Завдяки оптимізації всіх процесів скорочується термін внесення мінеральних добрив. Вартість робіт по внесенню жкд істотно нижче, ніж при внесенні гранульованих добрив. Крім цього, під час вантаження, розвантаження, зберігання та внесення гранульованих добрив втрати можуть доходити до 20%, а втрати під час використання ркд не перевищують 2%.
Жкд не мають у своєму складі вільного аміаку і належати до малонебезпечних речовин, тому немає необхідності в їх зберіганні і транспортуванні в герметично закритій тарі. Використання рідкого комплексного добрива дає можливість знизити втрати на проведення польових робіт і оптимізувати всі трудомісткі процеси для забезпечення повноцінного і якісного живлення сільгоспкультур.  Аналогічного продукту з високим вмістом фосфору в нашій країні ще не було.
Востаннє змінено: 
2019-08-30
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Ви дивилися
Насіння соняшнику Жалон Гранд
Україна
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0

Насіння соняшнику Жалон Гранд-це гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується генетичною стійкістю до всіх рас вовчка. Має прекрасні показники врожайності зерна.

Насіння соняшнику Гранд Адмірал
Україна
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0

Насіння соняшнику Гранд Адмірал-це гібрид соняшнику під Гранстар. Має дуже високі показники врожайності. Добре адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов. Характеризується генетичною стійкістю до захворювань соняшнику

Насіння соняшнику Нео
Україна
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0

Насіння соняшнику Нео-це гібрид соняшнику під Гранстар. Характеризується прекрасними показниками стійкості до поширених захворювань соняшнику. Добре адаптується до зовнішніх факторів при вирощуванні.

Насіння соняшнику Толедо
Палента Технолоджі
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0

Насіння соняшнику Толедо-це гібрид соняшнику під Гранстар. Демонструє високі показники врожайності. Має високі показники олійності насіння. Добре адаптується до стресових умов при вирощуванні.