Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Як захистити посіви пшениці та ячменю від хвороб

 Захист посівів пшениці та ячменю від хвороб допоможе домогтися багатого, здорового врожаю. В даний час активно розробляються різноманітні можливості захисту культури від певних типів шкідників і хвороб. Тільки за допомогою комплексного підходу можна в короткий термін добитися відмінних результатів.

 
Застосовуються:
 
  • агротехнічні;
  • хімічні;
  • біологічні заходи.
 
   В першу чергу, необхідно дотримувати правила і строки сівозміни, вести активну боротьбу з бур'янистою травою. Сьогодні створено величезну кількість перевірених і якісних препаратів, що дозволяють не тільки вилікувати рослину, але і попередити появу захворювання. Зверніть увагу на широкий асортимент продукції нашої компанії. В каталозі Агроексперт Трейд ви знайдете тільки гідні та ефективні препарати за низькою вартістю.
 
   Факт: рівень поширення хвороб пшениці пов'язаний багато в чому з часом посіву. На ранніх строках посіву рекомендується провести цілу систему захисних заходів. Сьогодні широко поширене протруювання насіннєвого матеріалу фунгіцидами, як контактної, так і системної дії, наприклад, біологічний фунгіцид LF-Ультрафит. При використанні даних препаратів зверніть увагу на детальну інструкцію. Необхідно також застосовувати стимулятор росту гумат калію LF-Гумат і всілякі мікроелементи LF - Биобор, LF- Биомолибден, інсектициди.
 
   Виникло питання, як захистити посіви пшениці від хвороб, зверніть увагу на такий спосіб, як протруювання насіння спеціальними речовинами. Вибирайте тільки якісні і абсолютно безпечні засоби.
 
   Захист озимих від шкідників і грибкових хвороб дає відмінну прибавку врожаю – 5 – 10 ц/га Не нехтуйте також своєчасної захистом посівів під час вегетації. Оптимальний час для проведення обробки культури – весняне кущіння – початок виходу в трубку препаратом Ультрафит 2л/га. При роботі з пестицидами необхідно суворо дотримуватись заходів безпеки. Важливо вибирати якісні, достойні сорти рослин, що володіють стійким генетичним імунітетом, наприклад, канадські пшениці Квебек 117, Прейрі 109 і канадський озимий ячмінь Фантом.
 
   Звернення до агротехнічним заходам
 
   Зверніть увагу на різноманітність агротехнічних заходів:
 
  1. Система якісної обробки грунту.
  2. Грамотний підбір мікроелементів.
  3. Дотримання строків сівби, збору врожаю.
 
   Ефективне знищення сходів падалиці пшениці озимої – необхідний захід, яке обмежує поширення різноманітних хвороб, так як саме в них відбувається накопичення джерел захворювань. Раціональне застосування добрив відіграє велику роль у підвищенні стійкості зернових культур до хвороб. У всьому потрібна міра: надлишок азоту призводить до розвитку грибкових хвороб, а підживлення мікродобривами LF - Зернові навпаки підвищує стійкість до патогенів. Також варто використовувати листові підгодівлі гуматом калію (Гумат Лист) з карбомидом або сульфатом амонію.  Оптимальне харчування в ранні періоди послаблює вплив негативних факторів. Впровадження стійких до хвороб сортів має велике значення в отриманні якісного врожаю. Після збору врожаю необхідно проводити ретельне очищення насіння, не ігноруйте цю процедуру. А за день до посіву або в день посіву проти появи інфекції, для захисту сходів від ураження збудниками проводите протруювання придбаними в нашій компанії фунгіцидами.
 
   У нашій компанії ви знайдете продукцію тільки кращих виробників. Звертайтеся до нас, ми допоможемо вам виростити здорову культуру.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: