Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Як збільшити врожайність кукурудзи на силос в 2022

Агроексперт-Трейд рекомендує:

Інсектицид КАНОНІР від Агроэксперт-Трейд
600,00 грн/Флакон 0,5 кг
Гумат Калію ГУМАТ ФОРТЕ від Агроэксперт-Трейд
Стимулятор+Антистрессант
133,00 грн/л.
Фунгіцид Ультрафіт (Гаупсин, Гуапсін) від Агроэксперт-Трейд
Фунгіцид + Інсектицид
89,00 грн/л.
Мікродобриво LF-КУКУРУДЗА від Агроэксперт-Трейд
Для Кукурузы
140,00 грн/л.
Гумат Калію ГУМАТ-ЛИСТ від Агроэксперт-Трейд
Підживлення по листу
67,00 грн/л.

В сільському господарстві кукурудзи вирощують на зерно і на силос. В Світовій практиці в структурі посівів займають майже рівні частини. Пояснюється це тим, що кукурудзяний силос один з кормів, завдяки якому істотно зростає швидкість відгодівлі тварин і збільшуються удої молока. Ми розповімо, як збільшити врожайність силосу в 2022.

 

Короткий зміст статті:


 

Ефективність вирощування кукурудзи визначається наступними факторами: характеристиками конкретного гібрида, фао кукурудзи, кліматичними умовами, правильним підбором систем живлення, а також захисту культури. Щоб виростити кукурудзу на силос особливих зусиль докладати не треба, так само немає потреби у великих фінансових затрат. Але разом з цим є певна технологія, яку необхідно строго дотримуватися. Серед важливих елементів технології правильне харчування і захист посівів. Потрібно збільшити вегетативну масу і рівень вмісту сухих речовин, але також неприпустимо наявність важких металів або перевищення норми токсичних з'єднань і залишкових кількостей пестицидів. Самим оптимальним способом вирішення проблеми виступає впровадження інтегрованих систем захисту і живлення кукурудзи, які передбачають часткову заміну синтетичних добрив і пестицидів біологічними продуктами. такий підхід активно використовується в країнах, які вирощують кукурудзу на силос.
 

Інтегрований підхід

 
Суть підходу полягає в тому, що обробка насіння комплексом корисних мікроорганізмів дозволяє:
-  замінити частину сполук азоту, фосфору і калію з добрив на фіксовані з повітря або мобілізовані з органічних і неорганічних сполук.
-  раціонально використовувати вже внесені добрива за рахунок їх трансформації корисною мікрофлорою у доступні для рослин форми.
-  активізувати ріст культур за рахунок виділення мікроорганізмами біологічно активних сполук, яка здатна регулювати Фізіологічні процеси.
-  сформувати навколо рослин своєрідний захисний щит, який захищає від проникнення патогенів.
- активізувати і підтримувати на високому рівні природну стійкість рослин впливом стресів як біологічного, так і абіотичного походження.
 

Інокулянти для кукурудзи

 
На Півночі і південноамериканських ринках застосування інокулянт для кукурудзи вже давно стало настільки ж природним, як у нас в Україні використання інокулянт для сої, наприклад, Євронорм Ризо.Такі препарати дозволяють оптимізувати живлення рослин, підвищити опірність збудників хвороб і абіотичних стресів і, як результат, збільшили вихід і якість силосної біомасою. Для обробки насіння можна використовувати біологічні препарати Ультрафит і Гумат Лист, вони забезпечують захист насіння в грунті і стимулюють ріст рослини. Перспективність застосування такого інтегрований входу досить очевидно крім підвищення врожайності і прибутку фінансової ми дбаємо про збереження родючості ґрунту.

 

Востаннє змінено: 
2022-02-04
Економте час і гроші! Пройдіть опитування і дізнайтеся, який з наших гібридів підійде вам найкраще!
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Ви дивилися
Насіння Ріпаку ДК Ексайтед від Агроэксперт-Трейд
Декалб (Dekalb)
6930,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Озимий ріпак ДК Ексайтед - гібрид озимого ріпаку з високими показниками врожайності. Дуже стабільний та пластичний гібрид. Добре адаптований до різних типів ґрунту.
Насіння Ріпаку ЄС Капелло від Агроэксперт-Трейд
Євраліс (Euralis)
5565,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння озимого ріпаку ЄС Капелло - гібрид озимого ріпаку з максимальними показниками врожайності в будь-яких кліматичних умовах. Досягає оптимальної фази розвитку рослин восени за короткий термін.
Насіння Ріпаку Авирон від Агроэксперт-Трейд
«Limagrain» (Лимагрейн)
6216,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння озимого ріпаку Авірон – безеруковий гібрид озимого ріпаку. N-Flex гібрид – ефективне використання азоту. Пластичний до термінів сівби. Генетично стійкий до розтріскування стручків.
Насіння Ріпаку Амбассадор від Агроэксперт-Трейд
"Limagrain" (Лімагрейн)
6216,00 грн/т.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 0
Насіння озимого ріпаку Амбасадор – безеруковий гібрид озимого ріпаку. N-Flex гібрид – ефективне використання азоту. Прекрасно адаптується до зовнішніх ґрунтово-кліматичних умов при вирощуванні.