Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 11000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 2 300 000 га!

Як правильно придбати насіння в 2024, щоб не потрапити на підробку

Агроексперт-Трейд рекомендує:

Фунгіцид Ультрафіт (Гаупсин, Гуапсін) від Агроэксперт-Трейд
Фунгіцид + Інсектицид
117,00 грн/л.
Гумат Калію ГУМАТ-ЛИСТ від Агроэксперт-Трейд
Підживлення по листу
77,00 грн/л.

Купівля насіння в 2024: як не купити підроблені.

 

Короткий зміст статті:


 

Слово "підробка" ті, хто працює в агробізнесі, чують часто, часто доводиться мати справу з шахраями, які за мізерні гроші пропонують ефективний препарат. Втім, як виявилося, підробкою може бути і насіннєвий матеріал. І проблема, яка чекає на тих, хто спокусився на дешевку, вилізе в зростання збитків. Як можна запобігти цій біді далі в нашій статті.
Власне, розсудливі аграрії, які не ведуться на перші зустрічні пропозиції, ґрунтовно підходять до вибору партнерів, то вони не потрапляють в біду. Адже вони завжди пам'ятають про те, що якісне насіння дешеву ціну не можуть мати. Для народження сорту, гібриду необхідно 5-7 років, іноді менше, іноді більше. Не маленькі і витрати на те, щоб гібрид побачив світ. Важка праця в результаті приносить якісний продукт. Компанії, які є виробниками насіння, інвестують величезні гроші, будують в Україні заводи. Природно, що ціна продукту не може бути низькою, адже працює колектив професіоналів для того, щоб у фермера кожен раз був або кращий урожай, або кращі характеристики якістю.
 

Що таке контрафактні товари?

насіння
 
Відповідно до статті 4.17 Митного кодексу, це товари, що містять об'єкти права інтелектуальної власності, ввезення яких на митну територію України або вивезення з території є порушенням прав інтелектуальної власності, що охороняється відповідно до законодавства. Поняття контрафактні товари міститься також в договорі про асоціацію ЄС. Ринок насіння в Україні сягає 1 млрд доларів. Недобросовісні виробники горять сильним бажанням захопити частину цього ринку.
 

Як діють недобросовісні виробники насіння

 
Дуже часто можна зустріти продажу імітацію продукту. Шахраї створюють копії тата і наклейок. Покупець, якщо буде уважний, з легкістю може помітити підробку під час зорового огляду.
Разом з тим, вироби стають все більш досконалими, якість упаковки поліпшується. Як правило, нормальної продукції у підробках немає, тобто там знаходиться сміття. До цього часу ще не було виявлено транскордонних підробок. За великим рахунком, всі насіннєві підробки виробляються в межах України.
Швидше за все, шахраям немає сенсу нести додаткові витрати.
Найчастіше це відбувається з насінням соняшнику. Варто помітити, що аналогічна ситуація і з кукурудзою. Великі господарства, у яких площа землі в обробітку понад 10 000 га, в 5-10% відсотках випадків мали справу з підробками, середні господарство, у яких 5.000-10.000 га, в - 20% випадків і господарства з площею 5000 в 28% випадків.
Великі підприємства купують насіння у перевірених дистриб'юторів і у них немає потреби виходити на ринок дрібних продажів. Саме ця стратегія допомагає великим виробником, швидше за все її і треба взяти на озброєння малим.
Підроблені насіння - це російська рулетка з майже гарантованим програшем. Шкода відчуємо, це низька врожайність, погана схожість насіння, неякісний урожай, захворювання, немає резистентності до гербіцидів.  Все це призводить до необхідності пересівати, зниження врожаю, Збільшення кількості внесених засобів захисту рослин. Аграрій зазнає значних збитків. Та й шкода від контрафактних насіння може бути дуже відчутний, адже вони оброблені невідомо якими препаратами. Відповідно і суспільству контрафактні насіння завдають шкоди. Це і недоотримані податки, і скомпрометований імідж країни, і багато інших неприємностей.
5 практичних рекомендацій для вибору насіннєвого матеріалу:
1.  Купуйте насіння у знайомого вам дилера і ніколи на чорному ринку.
2.  Вимагайте правильного і повного заповнення рахунку-фактури, включаючи найменування продукту сорту.
3.  Будьте уважним, якщо насіння вам запропоновані за дуже низькою вартістю, або тільки з іноземними супровідними документами.
4.  Терміново ставте до відома про будь-який підозрілий продукт або про постачальника таких продуктів компетентні органи влади.
5.  Переконайтеся, що засоби захисту рослин не скомпрометовані, а оригінальна упаковка не пошкоджена.
найголовніше правило. Завжди звертайтеся до офіційних дистриб'юторів.  У кожного виробника на сайті або в каталозі є список офіційних партнерів. Жодна компанія-виробник не продаватиме на стихійних ринках або з машин. Лише через офіційні канали поставок.
 
 

Стратегії боротьби проти підробок

оригінальні-насіння
 
Перший напрямок — це робота з самими фермерами. Аграрії повинні розуміти, що купувати контрафакт для них погано і загрожує великими грошовими втратами.
Другий напрям - робота з органами влади. Індустрія, суспільство, експерти, наукові співробітники повинні створювати позитивний тиск на владу, щоб це питання дійшов до системного розв'язання, а саме створення підрозділу, який би допомагав у розкритті правопорушень проти власників прав інтелектуальної власності.
Третій напрямок - інформування і навчання. Гостра потреба в інформованості про ризики, пов'язані з виробництвом, розповсюдженням та використанням фальсифікованої продукції. Вся інформація повинна бути максимально у відкритому доступі. Про це повинні говорити, як можна більше людей.
Компанія Агроексперт Трейд пропонує якісну продукцію як власного виробництва, так і безпосередньо від виробників.
Востаннє змінено: 
2024-01-03
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
Ви дивилися
Насіння Ріпаку Маркус від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
1900,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Маркус – класичний швидкорослий гібрид озимого ріпаку. Придатний до пізніх термінів сівби. Має високі показники зимостійкості та високу регенеративну здатність навесні.
Под РаундапТоп-ціна
Насіння Ріпаку Джордан від Агроэксперт-Трейд
Під Раундап
2300,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Джордан - високоврожайний гібрид озимого ріпаку під Раундап. Демонструє високу та стабільну врожайність в екстремальних умовах вирощування.
Насіння Ріпаку Форест ІМІ від Агроэксперт-Трейд
Під технологію Клеарфілд
2500,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Форест ІМІ – високоврожайний гібрид озимого ріпаку під Євролайтинг. Характеризується потужними рослинами та потужною кореневою системою.
Насіння Ріпаку Ламбер від Агроэксперт-Трейд
Арт-Агро
3500,00 грн/п.е.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Насіння озимого ріпаку Ламбер – високоврожайний гібрид озимого ріпаку для класичної технології вирощування. Характеризується підвищеним рівнем посухостійкості.