Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Безпосередньо від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Як обробляти пшеницю і ячмінь в період цвітіння на півдні і сході України

   Для того щоб домогтися відмінного врожаю, важливо знати, як обробляти пшеницю і ячмінь в період цвітіння на півдні і сході України в період екстремальної спеки, які заходи для цього необхідно проводити.

  • Зверніть увагу на вологозабезпеченість ґрунту під виростають культури: даний показник повинен бути в нормі. Недолік або надлишок вологи призводить до неприємних наслідків.
  • Пшениця і ячмінь чуйні на внесені добрива. Більш того, без своєчасної підживлення рослина не будуть повноцінно, гармонійно розвиватися (потрібен азот, фосфор, калій та мікроелементи). Саме добрива дають культурі всі необхідні поживні речовини, що допомагають формувати урожай і протистояти небезпечним шкідників, бур'янів, хвороб.
  • Велике значення має якісна обробка грунту, зверніть увагу на застосування в південних районах полупаровой обробки грунту. Вони приносять позитивні результати, наприклад, сприяють підвищенню урожаю від 3 до 10 ц/га.
   Не варто нехтувати весняної передпосівної обробкою грунту. Вона полягає в проведенні боронування, культивації (закриття вологи).
 
   Дотримання строків посіву в процесі вирощування здорової культури
   Важливо суворо дотримуватися оптимальні строки посіву культури, це пов'язано з тим, що навіть незначне запізнення призводить до швидкого зниження врожаю, а цього не можна допустити. Вибирайте відповідні способи посіву: вузькорядного, перехресний. Для посіву необхідно вибирати якісні, відрізняються стійкістю до негативних чинників, відмінною витривалістю, високою схожістю сорти, наприклад, високоврожайні пшениці Квебек 117, Прейрі 109, Ріна і озимий ячмінь Фантом.  Вибрати гідні насіння ви можете в нашій компанії, ми несемо відповідальність за якість і надійність вибраних товарів. При утворенні кірки на поверхні грунту необхідно проводити боронування сходів, для поліпшення аерації грунту.
 
   Для якісного цвітіння, а отже і врожаю рослини потребують в достатньому обсязі таких мікроелементів як Бор, Молібден, Цинк та ін Що б забезпечити оптимальну кількість такого елемента як бор, використовують LF-Биобор-140 у фазі трубкування, спільно з LF-Гумат, який діє як стимулятор росту і підвищує стійкість до різних негативних факторів, рекомендуємо так само додавати карбамід або сульфат амонію. Для підвищення посухостійкості також використовують обробку посівів препаратом LF-Биокремний. По вегетації також необхідно використовувати комплекс мікродобрив LF-Зернові-це забезпечить високий і якісний урожай.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: