Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Як інновації допомагають аграріям заробляти більше

У Минулому році Україна потрапила в топ-7 експортерів сільськогосподарської продукції у світі. Але, на жаль, аграрії нашої країни ще дуже мало використовують інноваційні можливості, які дозволяють отримувати більше врожаю з 1 га землі. Далі ми розповімо про те, які технології вже є на українському ринку і як їх можна інтегрувати в українські агрокомпанії.

 

Короткий зміст статті:


 

Аграріям складно переключити вектор розвитку власного бізнесу.& nbsp; для цього потрібен час, фінансовий і людський ресурс. Інновації в бізнесі породжують багато сумнівів навіть у досвідчених виробників. Але це цілком нормально. Варто мати на увазі, що, впровадивши нові практики ведення бізнесу, виробники можуть отримати результат, який буде значно більше, ніж при використанні стандартного підходу.
 

поле-в-україні

 

Логістичні рішення для підвищення врожаю

 

Вже сьогодні з впровадженням алгоритмів можна максимально ефективно використовувати наявний транспортний ресурс аграрія. За допомогою програми буде побудований оптимальний маршрут для посіву насіння та збирання врожаю. Крім цього, вони можуть побудувати і кращий шлях для доставки вже готової продукції на склад. Ці програми працюють в режимі реального часу, що покращує якість і ефективність їх використання. Така програма допоможе аграріям економити на пальному, часу збирання, а також не втрачати урожай через безпідставні пересування робітників по полю. Ще однією перевагою можуть бути програма, яка дає рекомендації по збиранню врожаю, використовуючи погодні умови і виходячи з якісних характеристик культур. Адже для деяких культур важливим є прибирання в суху погоду, для інших після дощу.
Результати впровадження цих рішень аграрій побачить вже через 1 місяць оптимізації роботи. Він може використовувати грузоемкость транспорту на максимально допустимих показниках, знання техніки буде відбуватися в межах маршруту і відведеного на неї часу.
Важливі плюс цих програм - інтеграція систем електронного документообігу, складського обліку та ефективного планування, що відчутно спрощує обмін інформацією між суміжними підрозділами агрокомпанії.
Не варто забивати і про впровадження сучасних сортів, гібридів рослин, поліпшених мікродобрив та систем захисту рослин. Наприклад, ні для кого не секрет що гумат Кілія (Гумат Лист) і хелатні комплексні мікродобрива дають значну надбавку врожаю.

 

 

Використання нових ІТ технологій

 

технології-на-поле

 

Беручи до уваги світові тенденції переходу бізнесу до використання технологій, які спрощують роботу, аграрій не залишається в стороні. Агрокомпанії стежать за потребами своїх клієнтів, тому виводять на ринок все більше технологічних рішень, які мають допомогти в контролі полів і обдуманому прийнятті рішень.
Наприклад, ІТ бізнес пропонує аграрія використання хмарних технологій. Збираючи велику кількість даних, підприємці можуть зберігати їх в одному місці і мати доступ до них, наприклад, перебуваючи в полі. Зміст власного сервера може бути невигідним і складним, адже крім "заліза" необхідно мати і команду, яка його обслуговуватиме. Саме тому вирішенням проблеми може стати використання хмари. Безпека одного з кращих хмарних операторів України підтверджується сертифікатом ТІЄР 3.  Цей сертифікат отримують тільки ті дата-центри, в яких є окремі приміщення, що відповідає всім технічним вимогам і їх планове обслуговування не потребує зупинки роботи центру.
Варто відзначити і те, що на ринку вже є програми для правильного розрахунку кількості добрив, яку необхідно внести, з зазначенням часу, коли це робити і на якій ділянці поля. Збираючи інформацію про погодні умови найближчого сезону, такі програми підкажуть, коли краще проводити обробку полів і прибирати урожай. Є ті, які використовують прив'язку до геопространству і цифрові тематичні карти, щоб аграрій мав можливість переглянути всю інформацію по стан конкретної ділянки свого поля за допомогою одного кліка.
Аналітика і планування мають не останню роль у веденні агробізнесу. Відповідальні аграрії розраховують на кілька сезонів вперед сівозміна, приблизний розмір витрат, використання людського ресурсу в певні періоди. Необхідно розрахувати, коли і де варто чергувати рослини. Зараз програмні продукти роблять все за аграріїв: вираховують звітні показники, порівнює їх з аналогічними за попередній сезон, демонструють візуально позитивну або негативну динаміку.
 

Використання смартфона в полі

 

Все більше агрокомпанії розуміють важливість швидкого прийняття рішень на місці. Тому вони запускають мобільні додатки, які допомагають контролювати транспортні засоби, водіїв, хвороби рослин.
Одна з таких платформ працює з супутниковими даними, автоматично формуючи карти біомаси поля і порівнюючи їх з історичними зонами картками за останні 15 років. Аграрій на своєму власному комп'ютері або смартфоні може побачити польові зони з високою і низькою продуктивністю.
На основі цих даних, а також характеристик сортів, культур попередників, внесених препаратів, погодних умов, програма прораховує поява хвороб і шкідників на кожному полі і прогнозує їх розвиток на певних культурах.
В іншій програмі досить зробити фотографію на смартфон і сервіс визначить хвороба, дізнається шкідника, визначивши, залежно від сезону, потенційно шкідливих і не шкідливих комах. Також можна ідентифікувати вміст азоту і ступінь пошкодження листя на основі знімків. Важливе значення має те, що на цій платформі аграрії мають можливість комунікувати між собою.
 

Крапельне зрошення

 

крапельне зрошення-поля

 

Аграріям, які займаються тепличним бізнесом , варто звернути увагу на такий вид зрошування. Адже повільний і збалансований полив істотно збільшує врожайність. Завдяки використанню нових технологій система поливу може сама очищатися, а також забезпечити рівномірний розділ води, незалежно від її якості і тиску.
 

Використання препаратів для збільшення врожайності

 

Останнім часом проводиться багато досліджень по створенню унікальних засобів захисту рослин. Вже зараз існує велика кількість гербіцидів і інсектицидів вибіркової дії, які повільно розкладається і не шкодять корисним комахам. Вони швидко розкладаються в грунті. Це скорочує використання добрив та інших ресурсів і підвищує їх ефективність. Існують різні види препаратів, які допоможуть аграрії захистити і збільшити свій урожай, серед них фунгіциди, гербіциди, інсектициди, протруйники насіння і так далі. Наприклад, використання сучасного мікродобрива LF-Зернові може посприяти збільшенню врожайності на 5-15%, а якісний хелат бору-Биобор 140 поліпшить запилення як соняшника, так і бобових культур.
 

Розвиваючи сільське господарство, впроваджуючи нові технології, ми всі разом вже впливаємо на розвиток України. Для сільського господарства немає універсальних рішень. У кожному підприємстві свої унікальні умови. Щоб бути конкурентоспроможним варто вивчити світовий досвід. Світ рухається вперед, тому і аграрії не повинні стояти на місці.
Востаннє змінено: 
2019-08-30
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: