Професійний аграрний інтернет-гіпермаркет:
Насіння, Добрива, Засоби Захисту Рослин
19
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 5000 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 600 000 га!

Як дрони допомагають аграріям в 2024

Використання дронів в аграрній галузі набирає все більших обертів. Здійснюється це настільки, наскільки стає більше одиниць дронов і тих функцій, з якими вони можуть працювати. Дрони здійснюють моніторинг, роблять фотознімки з величезної висоти, роблять 3D карти, здійснюють посів насіння, вносять міндобрива і хімпрепарати, здійснюють контроль за посівами за сільськогосподарськими тварин, допомагають у іригації. Ми розповімо, як дрони аграгіям в господарстві в 2024.

 

Короткий зміст статті:


 

не Можна виключити, що самому найближчому майбутньому вони будуть ще й надавати елементарні ветеринарні функції, наприклад, проводити вакцинацію. Ці літаючі пронози здатним виконати велику кількість завдань агробізнесу, наприклад, перенести важкі вантажі або доставляти продукцію за адресою замовника. З'являються і літаючі апарати, здатні виконувати кілька завдань, а значить є тенденція до універсалізації дронів.
дрон-в-полі
 
Звичайно, без супутників ще складно, завдяки їх високоточним фотографіями можна вирішити багато проблем на полях. Але вже зараз за допомогою безпілотних апаратів з хорошими камерами зі складними ділянками стала працювати легше моніторити, досліджувати, вносити коригування. Без перебільшення, в точном землеробстві - дрон є самим надійним інструментом контролю посівів. Після супутника, звичайно. Але погодьтеся, кожен раз дивитися поле з висоти космічного польоту - задоволення не з найдешевших. І виглядає вона трошки смішно - весь час дивитися на своє володіння з космосу. До того ж невиправдані грошові розтрати ніколи не були сильною стороною бізнесу. Тому далі про дрони. З допомогою цих літав можна ще до початку дозрівання культури створити модель рельєфу, зональну та ґрунтову карту, прорахувати родючість грунту, а коли зійдуть перші паростки, порівняти сходи. Дрон робить фотографії, яка після перетворюються в карту густоти посіву, лягають в їх основу. А безпілотний літальний апарат допомагає визначити потреби до внесення добрив і створити інші карти: індекси, густота стебло, біомаса, хлорофіл, оцінка потенціалу врожаю, захист від шкідників. Не буде вченням сказати, що безпілотні літальні апарати почали витісняти авіацію. В крайньому випадку, вони ідеально підходять для виконання дрібних і середніх завдань.
 
Бразилія
 
 
Провідне підприємство з Ізраїлю уклало договір з бразильської Сантос Лаб.  Тепер дрони будуть використовуватися для моніторингу сільгоспкультур, а також грунту.  Вся зібрана інформація буде накопичуватися в Хмарному сервісі. Проект буде втілений реальність вже  під кінець нинішнього року.
 

Стан з дрона в Америці

 
дрон-над-полем
Американська компанія Скайсишион широко застосовує дрони, а також інфрачервоні технології під час діагностування хвороб та для виявлення найбільш небезпечних шкідливих організмів на посівах культур. Оператор дрона може зробити тисячі фотографій, використовуючи для фотозйомки інфрачервоний діапазон,  потім робить детальну карту. Ультрасучасними датчиками определетяс точний рівень хлорофора  в наземних органах рослин. Який собі маркер захворювань:  коли культури заражені, то хлорофіл знижений. Програма дозволяє діагностувати проблему і  отримати її рішення і рекомендації по обробці сільгоспкультур.
В Америці безпілотні літальні апарати в точному землеробстві використовуються дуже активно, це вже така індустрія, що стала звичною. Хоча про використання дронів у виробництві морепродуктів багато хто і не знає. А в Каліфорнії вже давно дрони застосовуються в устричних господарствах.
З допомогою літунів зібрати детальну інформацію та різні дані аграрію набагато легше, ніж з допомогою літаків або ехолотів. Ці застарілі методи дуже трудомісткі і дороге, а нові механічні помічники виконують багато завдань і роблять це набагато швидше, ніж це було зі старими методами. Завдяки своєму  якості зйомки, в яку проводять дрони, фотографії стали прекрасним інструментом для фермерів.
 

Японія і безпілотники

 
Японці прийняли рішення отримати користь від використання дронів в сельхозхозяйстве по максимуму. Влада Японії розробили план по впровадженню дронів. Було поставлено завдання ввести літальні апарати практично для всіх територій з посіву культур до кінця 22 роки. Таке рішення покликане  сприяти економії праці і підвищити продуктивність. Безпілотники будуть  аналізувати інформацію, вносити хімпрепарати і міндобрива. залишається швидко дану ініціативу впровадити в реальність, так як існує гостра проблема дефіциту фермерів.
 

Китайські літаючі помічники

 
моніторинг-поля-дроном
У китайській аграрної галузі дрони вже задіяні більш ніж масштабно.відомий бізнесмен Чжшу Бейбей виділяє понад 40 5000 доларів на своє підприємство, де працює три десятки операторів дронів. Команда надає допомогу китайським фермерам зрошувати посіви. У сільській місцевості стоїть гостра нестача робочих рук, призводить до попиту на послуги дронов. У Китаї затребувані різноманітні дрони, які виконують різні функції для підвищення врожайності. Місцеві фермери вже дуже літні, тому вони віддають власні земельні угіддя в оренду великим холдингам. Один з них, найбільший, має контроль за майже 80% світового ринку  безпілотників.
 
Нововведення в Індії
 
Тут вже кілька років активно використовуються дрони для внесення інновацій у сільське господарство. Аграрії створюють точні карти полів, зрошують посіви культур за допомогою дронів. Фотознімки мають широкий спектр і дуже високу розділової здатністю.  Одержувані  фотографії приносять багато користі. Самі дрони мають  штучний інтелект і здатні вчитися.  Тепер в Аграрному секторі стала працювати набагато легше, адже зрозуміти все про здоров'я культури може навіть людина яка не є професіоналам. Зараз фермери вже  прогнозують свій урожай, можуть правильно і в потрібний час вжити заходів, діють  на перших фазах захворювань, дистанційно проводять зондування, роблять точні виміри землі, кваліфікують види сільгоспкультур, використовують картування, планують збитки і ефективно ведуть боротьбу з шкідниками.
 
Безпілотна Гана
 
У агарної галузі невеликий Гани вже йде впровадження технології дронов. Це дозволить отримувати більш високі врожаї сільгоспкультур. Деякі аграрії використовують безпілотники для діагностики стану посівів і точного обприскування.
Востаннє змінено: 
2024-01-03
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари
Ви дивилися
Насіння соняшника НА Сурінда від Агроэксперт-Трейд
Сербія
112-114 днів
3040,00 грн/п.е.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику НА Сурінда – це високоврожайний гібрид соняшнику для технології вирощування «SUMO». Рослини мають міцне стебло середньої товщини та добре розвинену кореневу систему.
Насіння соняшника НА Санрайз від Агроэксперт-Трейд
Сербія
108-113 днів
3590,00 грн/п.е.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику НА Санрайз – це гібрид соняшнику під технологію вирощування «SUMO». Рослини мають міцне стебло та добре розвинену кореневу систему. Високий рівень стійкості до зарази соняшника.
Насіння соняшника Ліра від Агроэксперт-Трейд
Сербія
110-114 днів
3040,00 грн/п.е.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику Ліра – це високоврожайний гібрид соняшнику під Євролайтинг. Рослини мають міцне стебло та розгалужену кореневу систему. Високий рівень стійкості до несправжньої борошнистої роси.
Насіння соняшника НА Грінвіч від Агроэксперт-Трейд
Сербія
105-110 дней
3040,00 грн/п.е.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосів: 1
Насіння Соняшнику НА Грінвіч – це високоврожайний гібрид соняшнику під Євролайтинг. Характеризується високими показниками олійності. Рослини мають міцне стебло та добре розвинену кореневу систему.