- ПН-СБ
- 8:30 - 19:30
ГУМІНОВІ КИСЛОТИ НА 2024, ЇХ СКЛАД, ЗАСТОСУВАННЯ ТА ВПЛИВ НА РОСЛИНИ
Агроексперт-Трейд рекомендує:
Гумінові кислоти допоможуть збільшити Вам урожай в 2024, і не важливо, власник Ви крихітного городу в п'ять соток або величезний агрохолдинг. До речі, у нас ви можете купити гумінові кислоти, благо, ціна на них цілком прийнятна.
Адже відомо, найцінніші і ті, що дають хорошу віддачу – це органічні добрива. Але, родючість грунту не покращиться, якщо у застосовуваній органіці присутній малий відсоток гумінових кислот. Саме гумінові кислоти в співдружності з гуматом калію відповідальні за врожайність та родючість ґрунтів.
Гумінові кислоти в добривах
Зустрічаються у природі скрізь, вони присутні в м'якому бурому вугіллі, торфі і сапропеле (бруд з додаванням органічних залишків, що видобувається з дна ставків і озер). Але якщо використовувати їх у природному вигляді, вони малоефективні, так як гумінові солі в них знаходяться у нерозчинній формі. Корисними є лише сполуки гумінових кислот з гуміновими кислотами (натрій, калій).
Ціна на гумінові кислоти зараз не висока, так як вони добуваються з торфу промисловим способом. Новітні технології із застосуванням гідродинамічних імпульсів, дозволяють отримувати гумінові кислоти без використання хімічних реагентів. Отже, отриманий препарат екологічно чистий і безпечний. Якщо землероб бажає швидко отримати благотворний ефект від добрив, найкоротший шлях – купити гумат калію, який містить їх у собі.
Гумінові кислоти і склад.
Отже, гумінові кислоти безцінні для землеробства як джерело мікроелементів, які необхідні для здорового росту рослин:
- Молібден
- Залізо
- Мідь
- Марганець
- Цинк
- Бор
- Лігнін (продукт перегнивання деревних залишків)
- Амінокислоти
- Вуглеводи
- Пігменти
- Воски
- жири
Вони містять у великих кількостях неорганічну складову грунту — мінерали:
- Калій
- Фосфор
- Азот
Ефект від застосування:
- Якщо грунт насичений гуміновими кислотами – рослини отримують достатню кількість добрива від перших паростків до збирання врожаю. Саме гумінові добрива, перебуваючи в грунті, знижують вплив стресу на рослини, при цьому залишаючи грунт і вирощувану культуру не забрудненими шкідливими речовинами.
- Наявність гумінових кислот – найнадійніша запорука того, що в ґрунті є і бурхливо розвиваюча ґрунтова мікрофлора. Сам гумус утворюється при безпосередній участі мікрофлори, цих не видимих оку помічників хлібороба. Зростаючі в шарі гумусу, коріння рослин отримує доступ до повного набору мікроелементів.
- Коріння рослин, що має доступ до грунтів, насиченим гуміновими кислотами, виростають мочкуватими, добре розгалуженими, великими. Саме ці кислоти для рослин є відмінним стимулятором росту. Завдяки їм, добре розвинена коренева маса дасть достатньо живлення надземної частини рослини. У посушливий період міцні коріння легко здобудуть воду з грунту. І як результат, раннє рясне плодоношення рослин, підвищення врожаю.
- Оброблені гуміновими добривами рослини швидше нарощують листову масу і раніше розгортають перші листя. Це важливо, оскільки основна кількість сірки, бору, азоту і молібдену засвоюються рослинами саме через поверхню листа.
Застосування гумінових кислот та їх сполук захищає вегетуючу рослину від погодного екстриму: суттєвого зниження температури або засухи, заболоченості ґрунтів (внаслідок тривалих дощів), надлишок отрутохімікатів в грунті і недолік освітленості. Стає більш повним грунтове живлення рослин, і як наслідок, багаторазово підвищується врожай.