Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Гірчиця польова (Sinapis arvensis)

Гірчиця польова (лат. Sinapis arvensis) – трав'яниста ярова рослина, роду горчичны, сімейства капустяні.

 
Стебло пряме довжиною від 10 до 100 сантиметрів, обліплений твердими волосками. Листочки нерівномірно зубчасті, знизу з черешками, верхні довгасті, нагадують редьку, ніс з невеликою відмінністю: у редьки пелюстки підняті, у гірчиці – опущені.
Суцвіття – довга кисть, спочатку укорочена, потім подовжується до 20 см. Насіння сіро-жовтого кольору, масою 1,5-2,0 м, круглої форми, гладкі, близько 2 мм в діаметрі.
Плід – стручок у формі циліндра, від 2-х до 4-х сантиметрів з чотирма гранями. У стручку насіння розташовані в один ряд. Коренева система стрижнева. Розмножується гірчиця польова тільки насінням.
Sinapis arvensis виростає в Європі, Кавказі, в Західному Сибіру, Східного Сибіру, Малій Азії, Північній Африці. Гірчиця польова росте на чорноземі в лісостеповій і степовій зонах. Любить світло і достаток вологи. При сприятливій осені в південних широтах може цвісти два рази. Не виростає на ґрунті з підвищеною кислотністю.
Насіння гірчиці польової частково ростуть восени, основна кількість сходить весною. Починає сходити при температурі 2-4°С, тому восени сходи гинуть. Сприятлива температура – 18-20°С. Максимальна температура, що дозволяє виживати насінню і сходити, – 42-44°С. Період цвітіння триває з травня по червень. Плодоносить у липні-серпні. Найбільша плодючість – 20 тисяч насінин. Життєздатність насіння в грунті зберігається близько 10 років. Максимальна глибина вегетації не більше 6 сантиметрів, найприйнятніша – до 3 см. Якщо ви хочете створити собі ідеальні умови для вирощування соняшнику і убезпечити рослину від багатьох хвороб, тоді переходите за посиланням в описі.
На початку росту культурних рослин швидко їх обганяє в зростанні, таким чином, сильно пригнічуючи їх. У період визрівання плодів стає отруйним. Sinapis arvensis може бути розповсюджувачем шкідливих грибків і комах (земляний блохи, капустяної кили, попелиці). Засмічує посіви настільки, що в період цвітіння гірчиці польової поля стають жовтими.
Гірчиця польова вибирає з грунту значну кількість вологи і поживних речовин, роблячи її убогою для сільськогосподарських рослин. Після проходження через травний тракт тварини насіння продовжують зберігати здатність до виростання.
Захист посівів від Sinapis arvensis полягає в:
  • контролі посівного матеріалу,
  • глибокої оранки,
  • обробці грунту лущильниками, які знищують комах і бур'янисті рослини.
Для стимулятора росту використовують гуаманові кислоти, ознайомитися з якими ви можете за посиланням.
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари