Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

ДЕСТРУКЦІЯ СОЛОМИ ТА СТЕРНІ З ДОПОМОГОЮ ГУМАТУ КАЛІЮ

У цій статті ми дамо рекомендації по деструкції пожнивних решток (соломи, стерні) гуматом калію та відновленню родючості грунту.

деструкції пожнивних залишків гуматом калію

Наша технологія дозволяє отримати на наступний рік з 1 га: до 30 кг азоту, 12 кг рухомого фосфору і 60 кг калію в легко доступній формі для рослин.

 

Після збору врожаю на полях залишаються пожнивні залишки які в подальшому перешкоджають якісної обробки грунту. Солома – матеріал, який багатий вуглецем і бідний на азот, що уповільнює процес розкладання стерні. Азот також входить в грунт мікроорганізмами-азотфиксаторами, які залежно від своєї специфіки можуть фіксувати, тобто перетворювати атмосферний молекулярний азот аміачний, від 70 до 200 кг/га.

Мікроорганізми далі можуть переробляти аміачну форму в більш корисну для рослин нітратну.  Для прискорення процесу розкладання стерні необхідно забезпечити поле необхідними мікроорганізмами і азотом табл.1.

Таблиця 1. Норми внесення гумату калію  «ГУМАТ ГРУНТ»    разом з азотними добривами для деструкції стерні і соломи

Пожнивні залишки культури, обробляютьсяНорма расхода препаратал/ГаНорма витрати азотних добрив (розчин аміачної селітри, карбамід, КАС, аміачна вода), кг/Га
Зернові культури3,0-5,020-40
Кукурудза3,5-4,040-60
Соняшник4,0-6,040-60
Томати, картопля1,5-2,020-30
Соя, горох3,0-5,020-30
   

Дана технологія використання гумат калію   забезпечує утворення з 1 га: до 30 кг азоту, 12 кг рухомого фосфору і 60 кг калію в легко доступній формі для рослин.

 Рекомендовано провідними профільними інститутами академії наук України та багатьох європейських країн для забезпечення фунгіцидної дії на ґрунт додавати в бакову суміш біопрепарат — фунгіцид ФІТО-М (триходермін)  В результаті чого грунт очищається від наявних вогнищ хвороб, що дає можливість повертати культуру на одне і те ж місце на 1-3 роки раніше, що особливо важливо в ситуації з бобовими. Після обробки баковою сумішшю пожнивних залишків протягом доби необхідно зробити лущення стерні дисковими боронами або лущильниками.

 Внесення гумату калію  «ГУМАТ ГРУНТ»   разом з азотними добривами для деструкції пожнивних залишків є досить ефективним, оскільки солі гумінових кислот не тільки підвищують дію азотних добрив на 20-30 % і прискорює термін розкладання, але і підвищує фізико-хімічні властивості ґрунту, зв'язує і виводить токсичні, радіоактивні елементи, хімічні сполуки з ґрунту, запускається процес самоочищення, нормалізує мікрофлору ґрунту – в результаті збільшується родючість, мікроелементи, що знаходяться в грунті переходять у легкодоступну форму для рослин.

 

Солі гумінових і фульвових кислот не тільки є стимуляторами росту для мікроорганізмів, але і джерелами доступних азоту, фосфору і калію. Внесення гумату калію  «ГУМАТ ГРУНТ»   у грунт підвищує діяльність різних за своєю природою мікроорганізмів за рахунок яких поживні речовини, що знаходяться в ґрунті легко транспортуються в рослини, а також збільшується вміст обмінного калію, який легко засвоюється рослинами, важко розчинні органічні і мінеральні сполуки фосфору переходять у легкодоступну форму в зв'язку з тим, що гумат стимулює ріст мікроорганізмів, що сприяють даному процесу, збільшується чисельність амонфікуючих бактерій.

 За рахунок того, що поліпшуються умови життєдіяльності грунтових бактерій в 10 разів більше фіксувати молекулярний азот з атмосфери, грунт збагачується елементами живлення в доступній формі

 Гумати також виконують протекторну функцію, яка полягає у здатності солей гумінових кислот зв'язувати в малорухомі  токсичні і радіоактивні елементи та сполуки, що негативно впливають на екологічну ситуацію в природі, в тому числі, вони можуть включати деякі пестициди і вуглеводні феноли, які виводяться з кругообігу речовин у природі, таким чином гумати перешкоджають їх проникненню в рослини а відповідно і в с. г. продукцію.

Внесення 3-5 л/ га гумату калію  «ГУМАТ ГРУНТ» за нашою технологією еквивалентно внесенню 10-15 тонн гною (за рахунок чого можна зменшити норми внесення 40 т/га до 20 т/га при цьому отримати значно кращий результат). Гумат в свою чергу стимулює життєдіяльність бактерій які починають інтенсивне перетворення гною, стерні на поживні речовини(NPK) в легкодоступні форми.

 Таким чином внесення гумату калію  «ГУМАТ ГРУНТ»  при деструкції поживних залишків або ж спільно з гноєм не тільки знижує норми внесення мінеральних і органічних добрив, а й забезпечує їх набагато більш ефективний результат по відновленню родючості грунту.

деструкції пожнивних решток (соломи, стерні) гуматом калію

Розрахунок вигоди від внесення гумату калію для деструкції соломи.

Вартість обробки пожнивних залишків  за нашою технологією становить 350 грн/га.

Результат — ґрунт збагачується на 30 кг азоту, 12 кг фосфору, 60 кг калію, не враховуючи збільшення гумусного шару ґрунту, а це дає можливість зменшити норму внесення мінеральних добрив на 20-30%, що в грошовому еквіваленті становить 950 грн/га.

Висновок — кожна вкладена гривня в препарати ТМ Лист-Форте повертається трьома.

 

Купити «ГУМАТ ГРУНТ»  для деструкції стерні і соломи від виробника за ціною  від 57 грн/л напряму ви зможете  зателефонувавши за телефонами +38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

З повагою, компанія " Агроексперт-Трейд

Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари
Також у нас часто запитують наступну продукцію
Гумат Калію ГУМАТ-БОР від Агроэксперт-Трейд
Гумат+Бор
Ціна: 159,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гумат Калію LF – ГУМАТ ФОРТЕ від Агроэксперт-Трейд
Стимулятор+Антистрессант
Ціна: 125,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гумат Калію ГУМАТ-ЛИСТ від Агроэксперт-Трейд
Подкормка по листу
Ціна: 63,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1