Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Череда трироздільна (Bidens tripartita)

Череда бур'яниста трава, що проростає на зораних полях, галявинах, у лісових насадженнях. Росте на території Середньої Азії, Кавказі, СНД (її європейської частини), Далекому Сході і в Сибіру. В побуті більше відома як собачник або причепа, з-за форми насіння.

 

Ботанічний опис череда

Однорічна Трава, що проростає висотою від 15-ти до 100 см. Рости починає в кінці квітня-на початку травня. Стебло довге, одиночний, вертикальний, розгалужується до верху. З часом верхівка починає червоніти. Листя кріпляться на крилатих черешках, супротивостоящие, трироздільні, нерівномірно-зубчасті. Квіти брудно-жовтого кольору, трубчастої форми з великою кількістю пелюсток. На кінцях гілочок розташовуються одиничні кошики з дворядною і листоподібною обгорткою. Цвісти починає на початку червня і до кінця серпня, плоди з'являються у вересні.
Плоди сухі, обернутої яйцеподібної форми, плоскі. На верхівках розміщені два зазубрених шипу, завдяки чому насіння легко чіпляються до шерсті і тканини, разносясь на величезні відстані. Добре зберігається в грунті, під час зимових холодів. Корінь стержневидний, тонкі відростки, стеляться горизонтально.
Для активного зростання низці необхідна вологий ґрунт, від цього залежить локалізація проростання. Максимально сприятливі ділянки: береги річок; лугова місцевість; мелиорационные канали; вологі поля.
Для проростання необхідне тепло. Під час холодної дощової весни розвивається погано. Часто утворює великі зарості, добре росте поряд з іншими видами череди.
Але вже з осені починається посів озимих культур. Бажаючим придбати пшеницю за доступною ціною, рекомендуємо спочатку визначитися з сортом, на сайті завдяки широкому асортименту ви зможете обрати потрібний вам варіант.
 

Особливості застосування череда

Активно використовується в альтернативній медицині та гомеопатії. Для заготівлі зрізують стебла і листя, до формування бутонів, в першій половині червня. В пізні строки збирають тільки бічні пагони, стебла обрізають. Засушують при помірній температурі і хорошої вентиляції.
У склад трав входять дубильні речовини, 10 флаваноїдів, аскорбінова кислота. Настої, настойки й відвари застосовують для лікування. Має потогінну, жовчогінну та сечогінну дію, знижує тиск, підвищує імунітет. Зовнішньо розчини у вигляді примочок використовують для лікування себореї, екземи, золотухи і підліткового акне. Роблять компреси на інфіковані рани і виразки. Має протиалергічну, асептичним та протизапальну дію. Не рекомендується прийом вагітним і дітям до 6-ти років.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, що мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
А також у нас є і насіння високої якості від виробника:
- соняшник
https://agroexp.com.ua/semena-podsolnechnika,
- кукурудза
https://agroexp.com.ua/semena-kukuruzu,
- та ін.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: