Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Осот польовий

Дане бур'янисті рослина має кілька назв – Осот польовий та Осот рожевий. На латинській мові воно називається Cirsium arvense. Бур'ян з родини Айстрові або Складноцвіті. Широко поширений на території західної Росії, середньої Азії, України, Далекого Сходу.

 
Осот рожевий – це багаторічна рослина, яка найчастіше зустрічається на полях із зерновими посівами, в цукрових буряках, картоплі, овочах, а також у садах. Іноді він росте й просто серед інших польових трав. Бур'ян є гарним медоносом, адже його квітки виробляють хороший нектар. Осот польовий знайшов своє застосування також в народній медицині як бактерицидний і протизапальний засіб. Відвар з осоту рожевого використовують для примочок і лікування різних хрящових і шкірних захворювань. Пагон рослини насичений такими шкідливими речовинами: глікозиди, алкалоїди, жирні олії, тилиацин та інші. Вживання даного бур'яну в їжу призведе до важкого отруєння отруйними речовинами.
Ботанічні особливості бодяка польового:
·                   листя рослини починають рости з прикореневої розетки, з якої вже виростає стебло;
·                   висота пагона становить до 2 м;
·                   вгорі стебло розгалужується і на краях утворює квітки;
·                   бур'ян може розмножуватися вегетативно;
·                   квітки рослини мають в період цвітіння рожево-фіолетове забарвлення;
·                   квітки після цвітіння перетворюються в пух і утворюють насіння.
Рослина починає розвиватися з квітня. Бур'ян плодоносить з першого року, тривалість цвітіння два місяці: липень, серпень. Насіння здатне проростати з грунту на глибині 5 см недозрілими. Мінімальна температура для розвитку осоту рожевого становить 4 градуси тепла, а максимальна – 40 градусів.
Це багаторічна рослина дуже складно вивести з городу, так як за період цвітіння воно дає безліч насіння. Осот польовий з легкістю забиває посіви культур, так як має потужний корінь стрежневого типу, який проростає в грунті до 3 метрів в глибину, але іноді його довжина може досягати 6 метрів. Від головного кореня також відходять додаткові, які містять в собі велику кількість мінералів і поживних речовин.
Рослина може утворювати цілі зарості і заповнити ціле поле. Боротися з ним можна за допомогою отрутохімікатів: гербіциди, пестициди.
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
А також у нас в каталозі є засоби для добрива ваших рослин:
- Гумат Калію
https://agroexp.com.ua/gumat-kaliya-zhidkiy-instruktsiya-primenenie-kupit-tsena-ot-proizvoditelya,
- Хелат Бора
https://agroexp.com.ua/helatnoe-mikroudobrenie-lf-bor-140,
- інші рідкі мікродобрива
https://agroexp.com.ua/helatnyie-mikroudobreniya-ot-proizvoditelya-kupit-tsena.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: