Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Біологічні засоби захисту рослин

Бактеріальні препарати – це екологічно безпечні добрива комплексної дії, оскільки містять у своєму складі мікроорганізми, які стримують розвиток фітопатогенів.

До біологічних засобів захисту рослин відносяться:

• Трихограма
• Пентафаг
• Азотофиксирующие бактерії
• Бітоксибацилін
• Фосформобилирующие бактерії
• Вертицилин
• Боверін
• Лепідоцид
• Різоплан
• Бактороденцид
Гаупсин – це препарат комплексної дії (ЛФ-Ультрафит), який знищує збудників грибкових захворювань і має інсектицидну дію. Препарат діє проти кореневих гнилей і працює на рівні з таким хімічним препаратом як фундазол.
Триходермін – це гриб-антагоніст, який використовується для захисту сільськогосподарських та декоративних культур проти всіх видів гнилей і хвороб листового апарату у відкритому і закритому грунті. Дія препарату полягає в тому, що гриб паразитує і виділяє ферменти та антибіотики, які стримують розвиток фітопатогенних грибів. Препарат стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує стійкість до хвороб, бере участь у процесах амонификации, нітрифікації, мобілізації калію і фосфору, зменшує розвиток нематод. Це, наприклад, такий препарат як Фіто-М.
Азотофіксуючі бактерії – це препарати, виготовлені на основі азотфіксуючих бактерій, їх використання призводить до збільшення польової схожості і енергії проростання насіння, активують всі фізіологічно активні процеси в рослині, забезпечують формування вторинної кореневої системи, розподіляють водний баланс в рослині в умовах посухи, підвищують імунітет рослини і стійкість до хвороб за рахунок фунгистатичного та фунгіцидної дії. Препарати застосовуються для передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових культур та овочів.
Бітоксибацилін – бактеріальний препарат кишкової дії, який застосовується в боротьбі з шкідниками на овочевих культурах (картопля, помідори, капуста, огірки в закритому грунті, перець та інші) проти колорадського жука, листогризучих совок, капустяної молі, вогнівок, павутинного кліща і кісточкових плодових деревах, виноград проти яблуневої плодожерки, плодової молі, листокруток, американського білого метелика та ін Ефективність препарату в 90%.
Фосформобилизирующие бактерії – це наприклад препарати поліміксобактерин, альбобактерин та ін, вони сприяють підвищенню врожайності зернових культур на 10-21% і за рахунок них в грунті збільшується кількість рухомого фосфору на 30%.
Різоплан – біологічний препарат, який використовують проти більшості хвороб листового апарату (борошнистої роси, церкоспорозу, бурої іржі, гельмінтоспорозу, чорної ніжки, бактеріозів овочевих культур). Діюча речовина - це бактерії псевдомонас, які здатні пригнічувати патогени хвороб. Використовують препарат для обробки посівного матеріалу, кореневої системи розсади, для обприскування протягом вегетації культури.
Боверін – це біологічний препарат, який містить у своєму складі энтомопатогенний гриб. Препарат використовується для захисту овочевих та декоративних культур закритого грунту. Механізм дії такий що спори грибів, які потрапляють на шкідників проростають в порожнину тіла комах, що викликає їх загибель.
Трихограма – комаха бурого кольору, яка розвивається в середині заражених нею яєць комах-шкідників. Використовують трихограму для боротьби з листогризучими і подгрызающими совками, стебловим метеликом, шкідниками саду. Випуск її проводять у 2 прийоми в період яйцекладки шкідників.
Если Вы не нашли ответы на свои вопросы или же появились новые, обязательно позвоните нам по номеру телефона 095-515-41-66. Наши сотрудники, дипломированные специалисты, имеющие большой стаж трудовой деятельности, проведут консультацию, помогут найти наиболее эффективные решения для защиты Ваших посевов от сорняков.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: