Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

Амброзія полинолиста

Амброзія полинолиста має латинське назва Ambrosia artemisifolia. Це один з найпоширеніших городніх і садових бур'янів. Він зустрічається по всій Україні, а також у західній частині Росії, на Кавказі та інших регіонах країни. Часто є великою проблемою для фермерів, так як бур'ян «любить» кукурудзу, овочі, виноградники.

 
Амброзія полинолиста – це однорічна рослина з сімейства Айстрові або Складноцвіті. Вона має наступні біологічні особливості:
·                   сильний, стійкий пагон, який у висоту може досягати 2,5 м;
·                   ширина стебла досягає 5 см;
·                   стрежневая коренева система, яка розвивається в основному в глибину і досягає в довжину 4м;
·                   пластини верхніх листків зеленого кольору, а нижніх – сіруватого з характерним пушком;
·                   квітки у рослини маленькі, зібрані у жовті суцвіття;
·                   чоловічі суцвіття колосоподібне, а жіночі – одноцветковые кошики;
·                   насіння амброзії полинолистої проростають на глибині не більше 8 див.
Іноді амброзію полыннолистную можуть плутати з полином, так як вони мають схожу форму і будову. Видиме відмінність між ними – колір. Основні маси бур'яну на городах з'являються в кінці березня і розвиваються до кінця весни. Період цвітіння починається з середини липня і до кінця вересня. Пилок квіток цієї рослини може викликати алергічні реакції.
Амброзія з легкістю забиває саджанці та молоді посіви. Добре розвинений корінь сильно виснажує землю, вбирає з неї всі корисні речовини і воду, не залишаючи нічого іншим рослинам. Пагон швидко зростає в височінь, перегороджуючи шлях до сонця посівам. Амброзія з'являється на городах і в садах з першим теплом. Мінімальна температура грунту для її росту і розвитку починається з 6 градусів тепла. При температурі землі від 20 до 22 градусів амброзія полинолиста швидше проростає.
Бур'ян у період цвітіння скидає в землю приблизно 45000 насіння, які можуть зберігатися в ґрунті кілька десятків років. Боротися з нею можна з допомогою різних гербіцидів, які не завдають шкоди посівам. Від бур'яну позбавлятися треба відразу після її появи, так як за рік його кількості значно збільшаться та посіяні культури будуть знищені.
Поля, які кілька років не обробляються, заростають амброзією. Перед висадкою культури вони вимагають не тільки ретельної культивації, але і прикормки, щоб наситити землю мінералами і корисними речовинами. Стимуляторами росту і джерелом вітамінів і мінералів є гумати, більше дізнайтеся тут.
 
Якщо Ви не знайшли відповіді на свої питання або ж з'явилися нові, обов'язково зателефонуйте нам за номером телефону 095-515-41-66Наші співробітники, дипломовані фахівці, мають великий стаж трудової діяльності, проведуть консультацію, допоможуть знайти найбільш ефективні рішення для захисту Ваших посівів від бур'янів.
Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування: