Насіння, Гумат калію, Мікродобрива
Напряму від Виробника
Працюємо стабільно і
чесно з 2005 року!
Більше 4500 аграріїв
України наші клієнти!
Нашу продукцію застосовували
більш ніж на 1 500 000 га!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ТЕХНОЛОГІЇ ВНЕСЕННЯ ГУМАТУ КАЛІЮ

У цій статті ми даємо рекомендації  та інструкції щодо технології використання і  внесення Гумату Калію  

ПРИГОТУВАННЯ МАТОЧНОГО РОЗЧИНУ ГУМАТУ КАЛІЮ

 Дуже важливим етапом є попереднє приготування маточного розчину.

Для його приготування зазвичай застосовують примиксеры (спеціальні ємності) або ж окремі ємності місткістю 20-50 л. Ємність наповнюють водою на 1/3, потім додають необхідну кількість препарату при постійному перемішуванні розчину, доливають решту 2/3 води. Перемішування розчину здійснюється протягом 5-10 хвилин. І тільки після отримання однорідного маточного розчину його можна заливати через систему фільтрації в основну ємність.

 

 Справа в тому, що частинки органіки, що містяться у гумат калію нашого виробництва, знаходяться дуже близько один до одного (так як концентрований препарат). Тому вони можуть злипатися між собою, утворюючи комплекси частинок. Отже, без попереднього отримання маточного розчину злиплі частинки можуть послужити причиною забруднення сітки фільтруючих елементів. Категорично забороняється ГУМАТ заливати безпосередньо з каністр в горловину головною ємності з фільтруючим елементом!

 рекомендації та інструкції щодо технології використання і внесення Гумату Калію

ФОРСУНКИ і ФІЛЬТРУЮЧИЙ ЕЛЕМЕНТ ПРИ ВНЕСЕННІ ГУМАТУ КАЛІЮ

При внесенні ГУМАТІВ рекомендується використовувати розпилювачі для внесення ЖКП (рідких комплексних добрив), КАС з діаметром отвору не менше 100 мкм. При можливості рекомендується зняти фільтруючий елемент. Якщо це неможливо через конструкції обприскувача, то не рекомендується застосовувати фільтри з розмірами комірок 50-100 мкм з-за їх швидкого забивання. Завдання полегшується, якщо лінійний фільтр самопромивний, тобто його конструктивне виконання  дозволяє швидко і легко знімати і промивати сітку, що рекомендується робити щодня, особливо у разі внесення суспензій. 

  ВИТРАТА РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГУМАТУ КАЛІЮ

 Для уникнення забивання фільтруючих елементів рекомендується використовувати не менше   200 – 300 л робочого розчину на 1 Га, щоб мікрочастинки органіки розчину гумату калію змогли рівномірно розподілитися в товщі робочого розчину, що буде перешкоджати виникненню зіткнення і злипання частинок між собою.

   pH ВОДИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГУМАТУ КАЛІЮ

Вода для приготування робочого розчину з ЗЗР та гуматом повинна бути підготовленою.

Більшість з природних вод мають pH показник між 6.5 і 8.0. У високо лужних водах (pH>8) багато хімікати проходять процес лужного гідролізу. Цей процес викликає розпад активних інгредієнтів, що знижує ефективність пестицидів. Це одна з причин, по якій не слід залишати робочі суміші для обприскування навіть на одну ніч. 

Високо-кислотна вода може вплинути на стабільність і фізичні властивості внесених суспензій, викликаючи склеювання часток органіки між собою. Тому кожен агроном в обов'язковому порядку повинен перед приготуванням робочого розчину виміряти pH води.

Якщо відомо, що вода лужна, обприскування слід починати негайно після змішування. Якщо вода кисла, застосовують буферні розчини на основі  лимонної кислоти, які вирівнюють pH  до рівня 6,5-7,5.

 

Хочете купити Гумат Калію від виробника по 57 грн/л?
Тоді дзвоніть нам сьогодні!
Контакти відділу продажів:
+38-095-515-41-66, +38-098-101-20-80

З повагою, компанія " Агроексперт-Трейд

Востаннє змінено: 
2019-07-21
Або залишайте заявку на зворотній дзвінок,
натиснувши кнопку і заповнивши форму:
Отримайте в подарунок наші технології вирощування:
ТОП товари
Також у нас часто запитують наступну продукцію
гумат бор
Гумат+Бор
Ціна: 159,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
гумат форте купить
Стимулятор+Антистрессант
Ціна: 125,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1
Гумат Лист на фото рідкий концентрат по листу
Подкормка по листу
Ціна: 63,00 грн/л.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Голосів: 1